Settings
Light Theme
Dark Theme
 • 7m 7s
 • 9m 52s
 • 10m 10s
 • ŠOU PO DEVINTOS: Liepa apie naują dainą ir skambučius į Radiocentrą

  3 OCT 2023 · Užbaigusi intensyvų vasaros koncertų turą su gyvo garso grupe, atlikėja Liepa Mondeikaitė pristato naują savo kūrinį „Baigiasi laikas“ ir dainos vaizdo klipą, kuriame pirmą kartą sutiko nusifilmuoti ir atlikėjos vyras Evaldas. „Tai daina apie išsiskyrimą, apie bandymus lipdyti santykius ir tą galutinį tašką – suvokimą, kad viskas, laikas išeiti. Daina „Baigiasi laikas“ yra tarsi gyvenimiška istorija, kurią išgyvena daugelis porų, tai situacijos, kuriose atsiduriame kiekvienas iš mūsų, kai rutina užgožia net gražiausias emocijas ir dviejų žmonių, kaip poros, laikas baigiasi“, – naujausią savo dainą pristato atlikėja Liepa. Idėją, kaip atrodys dainos vaizdo klipas, atlikėja patikėjo režisieriui-operatoriui Aurimui Šidiškiui, kuris yra kūręs muzikinius klipus garsiausioms Lietuvos muzikos žvaigždėms.
  6m 46s
 • ŠOU PO DEVINTOS: iš treniruotės pabėgęs Martynas Echodas

  18 SEP 2023 · Ryte radijo studijoje kalbinti krepšininką paprastai sunkiai įmanoma, bet Vilniaus „Ryto“ komandos puolėjas Martynas Echodas turi kai kurių privilegijų. Po traumos sparčiai atsigaunantis krepšininkas pirmadienį (09.18) pabėgo iš komandos treniruotės ir apsilankė laidoje ŠOU PO DEVINTOS.Apsilankymas turi priežastį – kaip tik šiandien startuoja naujas Vilniaus „Ryto“ sezonas nacionaliniame čempionate. RADIOCENTRAS sostinės klubą krepšinio aikštelėje lydi jau daugelį metų ir linki jam didžiulės sėkmės šiame sezone. Puiki proga pakalbinti Martyną tiek apie jo artėjantį grįžimą į aikštelę, tiek ir apie komandos nusiteikimą sezono pradžioje ir keliamus lūkesčius.
  10m 57s
 • ŠOU PO DEVINTOS: Minelli apie naują dainą

  17 SEP 2023 · Penktadienį laidos ŠOU PO DEVINTOS tiesioginiame eteryje vėl svečiavosi viena garsiausių Rumunijos atlikėjų Minelli. Šį kartą pokalbis vyko telefonu. Livija ir Žygis pakalbino Minelli apie prabėgusią vasarą, apie tai, ką atlikėja ketina veikti dabar, kada ketina vėl apsilankyti Lietuvoje ir, žinoma, apie naujas dainas. Viena jų ir buvo pristatyta RADIOCENTRO eteryje - „All I Need“.
  9m 22s
 • ŠOU PO DEVINTOS: apie ateinančias gastroles ir naujausią kūrinį

  1 SEP 2023 · Rugsėjo 1-ąją „Radiocentro“ studijoje apsilankė viena populiariausių dainininkių Lietuvoje – Natalija Bunkė. Ji eteryje pristatė savo naujausią dainą „Kosmosas“, atsakė į „Instagram“ sekėjų užduotus klausimus ir pasidalino savęs užvedimo būdais prieš pasirodymus. „Ši daina yra apie meilę, o jos klipas pasakoja kas nutiktų, jeigu žemė išnyktų bei mes visi gyventume kitoje planetoje“, – dainą „Kosmosas“ pristato dainininkė. Pokalbio metu atlikėjai buvo užduodami „Instagram“ sekėjų klausimai. Vienas iš atlikėjos gerbėjų paklausė kada žymioji dainininkė susikurs „OnlyFans“ paskyrą. Šis klausimas atlikėją prajuokino. „Manau visus šiuos reikalus geriau paliksiu jaunimėliui, o šį „misterį“ jau tuoj patikrins mano vyras“, – juokiasi atlikėja. Livijai paklausus atlikėjos kaip ji save užkuria prieš savo pasirodymus, atlikėja neslėpė – jai savęs užvedinėti nereikia: „Aš tiesiog visada žinau, kad į mano koncertus žmonės atvyksta su atviromis širdimis.“ Natalija Bunkė kviečia visus savo gerbėjus atvykti į jos koncertus, kurie vyks: gruodžio 8 d. „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje, gruodžio 25 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 26 d. „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose ir gruodžio 30 d. „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje.
  12m
 • 10m 11s
Livija ir Žygis šiokiadieniais nuo 9 iki 12 val.
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search