
Episodes & Posts
Episodes
Posts
6 DEC 2024 · In deze uitzending neemt het panel een relatief onbekende persoon uit de Hongaarse geschiedenis onder de loep, namelijk Generaal Horthy. Zij herontdekken deze interessante figuur en wat zijn rol is geweest voor Hongarije, alsmede zijn nalatenschap.
18 NOV 2024 · Het Sisyphus panel neemt in deze uitzending de Italiaanse leider Mussolini onder de loep. We besprken zijn aanloop naar de macht, zijn houden van die macht en zijn uiteindelijke teloorgang.
Een facinerende figuur uit de Europese geschiedenis.
18 NOV 2024 · The Sisyphus panel discusses the elections and Trump's victory. What motivated Trump to run again, and what is his relationship with powerful interest groups in America? We delve into the constellation of forces actively surrounding and working against Trump. We discuss the earthly and the metaphysical elements involved and draw attention to some remarkable coïncedences.
31 OCT 2024 · In deze uitzending nemen de panelleden de Islam onder de loep, en kijken wat de maatschappelijke invloed is in het huidige religieus klimaat in Nederland. Is Islam een kracht voor het goede of lijken de kernwaarden van de Islam niet verenigbaar met Europese beschavingen?
📚 Buy our books: https://arktos.com/shop
👓 Read our articles: https://arktosjournal.com
✅ Donate to Arktos: https://arktos.com/product/one-time-donation/
FOLLOW ARKTOS ON SOCIAL MEDIA
TWITTER: https://twitter.com/ArktosJournal
TELEGRAM: https://t.me/arktosmedia
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/arktosmedia
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Arktos/
GAB: https://gab.com/arktos
7 SEP 2024 · Het Arktos panel richt haar pijlen deze uitzending op de Olympische spelen van dit jaar. De pannelleden zullen de verschillen tussen de historische spelen en die van het heden analyseren, en hun visie geven over de teloorgang van de waarlijk Olympische gedachte en het doven van het Olympisch vuur.
https://arktos.com
15 JUL 2024 · In deze uitzending nemen de panelleden de boomergeneratie de maat. Wat maakt het zo getypeerde boomergedrag zo onuitstaanbaar? Waarom is juist die generatie die zoveel voorspoed heeft gekend, zo ontevreden? We graven diep en zullen verrassende inzichten horen.
https://arktos.com
12 JUL 2024 · In de serie Liberalisme en Anti-Liberalisme, bespreekt het panel in deze uitzending de rechtsfilosoof Carl Schmitt. Zijn werken, met name Het Begrip Politiek, zijn van grote invloed geweest op illiberale alswel op liberale denkers en stromingen. Het panel onderzoekt wat de essentie is can Schmitt zijn ideeën en geeft haar visie hierop.
https://arktos.com
28 JUN 2024 · Het Sisyphus panel bespreekt de merkwaardige kandidaat voor het Premierschap van Nederland, Dick Schoof. Diep uit de krochten van de inlichtingenwereld is Schoof de schaduwen uitgekomen en zal nu in het licht van het landsbestuur moeten staan. Zal hij dit kunnen doen op een wijze die past bij de ruk naar rechts die de bevolking kenmerkt? Of is hij een ordinaire pion in het plan de dissolutie van de soevereine staten door te drukken? Het panel gaat op onderzoek.
https://arktos.com
https://arktosjournal.com
28 MAY 2024 · The Arktos Netherlands podcast panel here provides, today in English, a number of perspectives on the Gaza Crisis: the radical pro-Zion shift by the new Dutch government, the problematic ethno-state credentials of the Zionist project, the legal challenge to the globalist ‘rules-based order’ over the ongoing massacre, upcoming Dissident Right narrative and geopolitical choices over the Gaza Crisis, the degree to which Zionism and Judaism are functionally intertwined and the eschatological dimension of the conflict.
27 MAY 2024 · Fyodor Dostojevski is één van de literaire grootheden uit het 19e-eeuwse Rusland. Wie kent hem niet, al is het enkel bij naam!
Het is wel belangrijk om te vermelden dat Dostojevski voor zijn overlijden in 1881 grotendeels onbekend was in West-Europa.
Dostojevski werd in het Nederlandse taalgebied vooral gepopulariseerd als ‘evangelisch geïnspireerd kampioen der vernederden en gekrenkten, als sombere ervaringsdeskundige van het lijden en als meesterpsycholoog’.
In dit woke tijdperk wordt Dostojevski xenofobie en germanofobie in de schoenen geschoven.
Maar wie was nu deze meester in het beschrijven van de diepten van de menselijke ziel en het menselijk lijden?
In deze podcast doen wij een eerste doch kleine poging om deze vraag te beantwoorden.
Copyright 2025 - Spreaker Inc. an iHeartMedia Company