Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

SHOWTIME - reportáže

 • VLADIMÍR POLÍVKA V NOVÉM FILMU

  17 MAR 2021 · Někdo je romantik tělem i duší a jiný si na taková gesta naopak vůbec nepotrpí. A jak to má v životě Vladimír Polívka? Ten už si v minulosti pár zamilovaných kousků vyzkoušel. Teď už se prý dámy jen tak něčeho nedočkají… Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.
  4m 49s
 • TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ O DRAMATICKÉM ROZCHODU

  17 MAR 2021 · Dnešní doba internetu může být pro hodně lidí výhodou a ziskem. Někdy je ovšem i nástrojem k online válkám a ponižování. Někdo si na instagramu vyřizuje i účty po rozchodu. To se stalo blogerce Týnuš Třešničkové, když dala vale svému teď už expříteli. Ten se rozhodl jí to na internetu pěkně natřít… Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.
  5m 2s
 • ANIČKA SLOVÁČKOVÁ PORAZILA RAKOVINU

  17 MAR 2021 · Anička Slováčková už několik týdnů žije s vědomím, že porazila rakovinu prsu. Svůj boj se zákeřnou nemocí dokumentovala od začátku do konce. Chce ho navíc sdílet se svými fanoušky. Zatím ale zpěvačka sbírá vnitřní sílu, aby vše publikovala. Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.
  5m 7s
 • KURT RUSSELL SLAVÍ SEDMDESÁT

  17 MAR 2021 · Kurt Russell se proslavil nejen jako hrdina akčních filmů, ale i jako jeden z nejvěrnějších partnerů v Hollywoodu. S Goldie Hawn jsou skoro čtyřicet let a jsou stále zamilovaní. A právě dnes slaví charismatický herec s modrýma očima kulaté sedmdesáté narozeniny. Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.
  4m 51s
 • NOVÝ DOKUMENT O TINĚ TURNER

  16 MAR 2021 · Rocková babička Tina Turner ještě neřekla poslední slovo. Fanoušci se můžou těšit na dokument o svém idolu, který ale nebude vyobrazovat pouze její více než šest dekád trvající hudební kariéru, ale zabrouzdá i do milostných vztahů. Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   See omnystudio.com/listener for privacy information.
  4m 22s
 • PRINCE PHILIPA PROPUSTILI Z NEMOCNICE

  16 MAR 2021 · Královská rodina o sobě opět dává vědět. Jedna zpráva se to týká toho medializovaného rozhovoru Harryho a Meghan. Je tu ale ještě jedna pozitivní… Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   See omnystudio.com/listener for privacy information.
  4m 20s
 • SLAVNÝ KLIP Z PETŘÍNA

  16 MAR 2021 · Psal se rok 1992 a uvolněná atmosféra ve společnosti přála i umělecké sféře. Píseň Láska je láska napsala Gábina Osvaldová a režisér Filip Renč k němu natočil stejně kontroverzní klip. A dokázal jeho protagonisty v čele s Lucií Bílou tak rozpálit, že se ještě dlouho po jeho zveřejnění červenala… Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.
  5m 36s
 • KAREL ZIMA MÁ NOVOU LÁSKU

  16 MAR 2021 · Karel Zima se nedávno pochlubil novou láskou. Je to tak po téměř jedenácti letech, co světu ukázal vážnou známost. Do toho nám herec prozradil, že se nebrání s partnerkou dalším dětem. Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   See omnystudio.com/listener for privacy information.
  5m
 • DENISA NESVAČILOVÁ O POSTELOVÉ SCÉNĚ S VOJTOU DYKEM

  16 MAR 2021 · Postelové scény při natáčení bývají pro herce nepříjemné. Málokdo se ale svěří s tím, jak moc při nich musel trpět. Sexy zrzka Denisa Nesvačilová ovšem práskla, jaké to bylo na place s Vojtou Dykem. A takové hodnocení si herec za rámeček určitě nedá. Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.
  5m 10s
 • CENY GRAMMY OVLÁDLY BEYONCÉ A TAYLOR SWIFT

  15 MAR 2021 · Letošní udílení cen Grammy si podmanily ženy, a to není všechno. Během večera se dvakrát přepisovala historie. O nastolení nových rekordů se postaraly Beyoncé a Taylor Swift. Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.
  4m 24s
Zprávy o celebritách a jejich soukromí. Skandály, milostné aféry, rozvody, večírky, rozhovory se slavnými osobnostmi.
Information
Author Pavel Karda
Categories Entertainment News
Website -
Email -

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search