Settings
Light Theme
Dark Theme
 • Multimodalność

  31 MAY 2024 · Dziś porozmawiamy o temacie, który związany jest ściśle ze sztuczną inteligencją i dotyczy rodzajów danych, które mogą stanowić dane wejściowe jak i wyjściowe z modelu. Jest to bardzo ważna koncepcja, która pozwala lepiej zrozumieć, jak AI wpłynie na naszą pracę i wykorzystanie w praktycznych zastosowaniach.
  38m 20s
 • Interfejsy głosowe i AI

  6 MAY 2024 · W tym odcinku porozmawiamy jak interfejsy głosowe przemykają się obecnie trochę “pod radarem” a w naszej ocenie będą stanowić jedną z najbardziej istotnych technologii połączonych z AI, oraz nową generacją urządzeń oraz wereables, które właśnie wychodzą na rynek.
  32m 38s
 • AI dla Biznesu

  19 APR 2024 · Jak AI wpłynie na biznes i jakie są ryzyka związane z użyciem sztucznej inteligencji? Ostatnio notujemy rekordowe inwestycje biznesu w sztuczną inteligencję w wielu obszarach. Zastanowimy się z Adamem, jak wygląda ekosystem narzędzi i jakie problemy może rozwiązać AI w różnej wielkości firmach.
  29m 41s
 • Czy AI zmieni każdego w programistę?

  17 APR 2024 · Dziś rozmawiamy o możliwościach związanych z nowym nurtem narzędzi no-code, które zahaczają o sztuczną inteligencję i pozwalają osiągać więcej osobom nietechnicznym i zastanawiamy się, jak zmieni się rynek specjalistą za sprawą ewolucji narzędzi.
  39m 5s
 • Przyszłość jak w Cyberpunk?

  29 MAR 2024 · Dziś rozmawiamy o tym, gdzie mogą nas zaprowadzić ostatnie osiągnięcia w dziedzinie AI oraz neurobiologii. Pomówimy o Neuralink i pacjencie 0 a także o tym, dlaczego tak istotne jest to, że w jednym czasie zaczynają łączyć się rozmaite technologiczne trendy.
  33m 38s
 • Co AI mówi szeptem czyli hackowanie modelu

  26 MAR 2024 · W tym odcinku porozmawiamy o wydarzeniach z ostatnich dni, które są wręcz przełomowe w kontekście AI i każą nam zadać sobie kilka ważnych pytań. Światło dziennie ujrzał robot oparty o model OpenAI, kilka nowych premier w zakresie modeli, w tym ogromny kontekst w Gemini, który pozwala na rozmowę z ogromnym zestawem danych, a nawet wideo.
  45m 14s
 • Jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci?

  23 FEB 2024 · W tym odcinku opowiemy o naszych sposobach zabezpieczania się przed różnego rodzaju atakami i próbami pozyskania naszych danych czy loginów. Pomówimy o tym, jak zmienia się podejście do bezpieczeństwa w dobie AI oraz które systemy są obecnie najbardziej bezpieczne.
  59m 28s
 • Umiejętności przyszłości w dobie AI

  21 FEB 2024 · Dziś rozmawiamy o tym, na czym warto się skupić myśląc o rozwijaniu kompetencji w obecnych, burzliwych technologicznie czasach. Czy zawody, które znamy dziś przetrwają próbę AI? Jeśli nie, jak się zabezpieczyć i czego uczyć się dziś, aby jutro miało dla nas szereg perspektyw?
  51m 43s
 • Jak tworzymy poboczne projekty?

  26 JAN 2024 · W dzisiejszym odcinku mówimy o tym, co nas motywuje do tworzenia side projektów, takich jak Alice, oraz jak w naszym przypadku wygląda praca z nimi. Dowiesz się, jakie warunki muszą być spełnione, aby dany projekt miał największe szanse na powodzenie!
  42m 53s
 • Po co komu ten ChatGPT?

  24 JAN 2024 · Dziś praktycznie o tym, co możemy osiągnąć z pomocą sztucznej inteligencji. Staramy się odpowiedzieć na pytanie - po co? Po ogromnym hype w ubiegłym roku, czy rzeczywiście jest czym dalej się ekscytować? Krótko omówimy też najważniejsze wydarzenia związane z AI z ostatniego tygodnia.
  44m 22s
Rozmowy na Autopilocie to podcast w którym rozmawiamy o sprytnym prowadzeniu biznesów online oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi, ai, automatyzacji i optymalizacji codziennej pracy.
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search