Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

RADZISZ - Masny Podcast

 • RADZISZ #9 Kędzior, Szpura, Kuźniar, Masny

  18 DEC 2019 · Już jest dostępny 9. odcinek RADZISZA! A w nim Wasze pytania i nasze odpowiedzi. Do wysłuchania zapraszają: Piotrek Kędzierski, Areta Szpura, Jarosław Kuźniar i Masny!
  Played 41m 43s
 • RADZISZ #8 Paciorek, Lis, Jasnoch, Masny

  12 DEC 2019 · Kolejny odcinek podcastu RADZISZ. Dziś na pytania odpowiedzą: Karol Paciorek, Paulina Lis oraz Sebastian Jasnoch. Za konsoletą Masny!
  Played 46m 57s
 • RADZISZ #7 Śliwińska, Holak, Gelner, Masny

  4 DEC 2019 · Kolejny odcinek podcastu RADZISZ! Kolejne pytania i kolejne odpowiedzi. Naszymi wspólnymi Gośćmi są: Mateusz Holak, Beata Śliwińska oraz Bartosz Gelner. Gospodarzem jak co tydzień - Masny!
  Played 31m 16s
 • RADZISZ #6 Strasburger, Łozowski, Królikowski, Masny

  28 NOV 2019 · Kolejny odcinek podcastu RADZISZ. Dziś na pytania ponownie odpowiedzą: Karol Strasburger, Wojtek Łozowski, Antoni Królikowski. Za konsoletą Masny
  Played 49m 1s
 • RADZISZ #5 Paciorek, Lis, Jasnoch, Masny

  20 NOV 2019 · Kolejny odcinek podcastu RADZISZ. Dziś na pytania odpowiedzą: Karol Paciorek, Paulina Lis oraz Sebastian Jasnoch. Za konsoletą Masny.
  Played 46m 34s
 • Explicit

  RADZISZ #4 Kuwał, Wujaszek, Konca, Masny

  13 NOV 2019 · Jakie rady da dzisiaj RADZISZ? Posłuchajcie sami. Dzisiejszymi Gośćmi są: Kuwał, Wujaszek, Konca, Masny
  Played 50m 31s
 • Explicit

  RADZISZ #3 Holak, Barrakuz Śliwińska, Gelner, Masny

  6 NOV 2019 · Kolejny odcinek podcastu RADZISZ, kolejne pytania i kolejne odpowiedzi. Naszymi wspólnymi Gośćmi są: Mateusz Holak, Beata Barrakuz Śliwińska oraz Bartosz Gelner. Gospodarzem jak co tydzień - Masny!
  Played 46m 21s
 • Explicit

  RADZISZ #2 Kędzior, Szpura, Kuźniar, Masny

  30 OCT 2019 · Już jeeeest! Drugi odcinek RADZISZA! A w nim Wasze pytania i nasze odpowiedzi. Do wysłuchania zapraszają: Piotrek Kędzierski, Areta Szpura, Jarosław Kuźniar i Masny!
  Played 43m 42s
 • RADZISZ #1 Strasburger, Łozowski, Królikowski, Masny

  25 OCT 2019 · Jaki jest najsuchszy żart? Co jest najpiękniejsze na świecie? Czy ziemia zginie? W jakim wieku skończyć imprezować? Umysł, czy serce? to tylko część pytań, na które odpowiedzi szukają - wspólnie z Masnym jego Goście w premierowym odcinku podcastu RADZISZ. Rady i porady. Pytania i odpowiedzi na codzienne troski.
  Played 45m 18s

Podcast RADZISZ to autorska audycja Rafała Masnego, który razem ze swoimi Gośćmi odpowiada na pytania słuchaczy. Pytania o tym jak żyć, jak dokonywać trafnych wyborów, jak radzić sobie z codziennymi...

show more
Podcast RADZISZ to autorska audycja Rafała Masnego, który razem ze swoimi Gośćmi odpowiada na pytania słuchaczy. Pytania o tym jak żyć, jak dokonywać trafnych wyborów, jak radzić sobie z codziennymi rozterkami. Całkowicie na serio, ale z dużą dawką humoru.
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search