RADIO KULINARNE Wine Podcast - Cover Image
Maja Dutkiewicz, Bartosz Wilczyński, Paulina Bandura i Przyjaciele - mamy wilczy apetyt na wino i nie opowiadamy głodnych kawałków. Rozmawiamy w naszych winnych podcastach z winiarzami i lokalnymi producentami, łączymy wino i jedzenie, odkrywamy tajemnice wina. Podróżujemy i poszukujemy miejsc kulinarnych z winem i innymi dobrymi alkoholami, które warto odwiedzić. Polecamy w Bookcastach książki, które trzeba zjeść i wypić.
Rozmawiamy, testujemy, podróżujemy i opisujemy nasze osobiste doświadczenia. Wspieramy projekty, inicjatywy i działania, które niosą ze sobą wartości zgodne z filozofią slow food i slow life. Naszą misją jest promocja dobrych produktów, miejsc i ludzi godnych poznania.
Pijemy dużo polskiego wina, ale nie tylko. Współpracujemy z winiarzami. Znamy ich osobiście. Tak jak lokalnych producentów żywności. Interesują nas ludzie i historie, które za nimi stoją. Miejsca, gdzie można zachłysnąć się życiem i zatrzymać się na chwilę.
Wszystko to ubieramy w słowa i dźwięki i wysyłamy do Was w eter internetu. Ilustrujemy wszystko zdjęciami i dodatkowymi praktycznymi informacjami, które znajdziecie na stronie www.radiokulinarne.pl - bo robimy nie tylko tylko podcasty (choć to nasza główna domena działania). U nas znajdziecie również artykuły i przewodniki po sprawdzonych miejscach i rekomendowane przez nas wydarzenia i przedsięwzięcia.

RADIO KULINARNE Wine Podcast - dla tych którzy kochają dobre wino, jedzenie i podróże.
Maja Dutkiewicz, Bartosz Wilczyński, Paulina Bandura i Przyjaciele - mamy wilczy apetyt na wino i nie opowiadamy głodnych kawałków. Rozmawiamy w naszych winnych podcastach z winiarzami i lokalnymi producentami, łączymy wino i jedzenie, odkrywamy tajemnice wina. Podróżujemy i poszukujemy miejsc kulinarnych z winem i innymi dobrymi alkoholami, które warto odwiedzić. Polecamy w Bookcastach książki, które trzeba zjeść i wypić. Rozmawiamy, testujemy, podróżujemy i opisujemy nasze osobiste doświadczenia. Wspieramy projekty, inicjatywy i działania, które niosą ze sobą wartości zgodne z filozofią slow food i slow life. Naszą misją jest promocja dobrych produktów, miejsc i ludzi godnych poznania. Pijemy dużo polskiego wina, ale nie tylko. Współpracujemy z winiarzami. Znamy ich osobiście. Tak jak lokalnych producentów żywności. Interesują nas ludzie i historie, które za nimi stoją. Miejsca, gdzie można zachłysnąć się życiem i zatrzymać się na chwilę. Wszystko to ubieramy w słowa i dźwięki i wysyłamy do Was w eter internetu. Ilustrujemy wszystko zdjęciami i dodatkowymi praktycznymi informacjami, które znajdziecie na stronie www.radiokulinarne.pl - bo robimy nie tylko tylko podcasty (choć to nasza główna domena działania). U nas znajdziecie również artykuły i przewodniki po sprawdzonych miejscach i rekomendowane przez nas wydarzenia i przedsięwzięcia. RADIO KULINARNE Wine Podcast - dla tych którzy kochają dobre wino, jedzenie i podróże. read more read less
 • 101. Pij Polskie Wino. Konkurs WINOPL 2024 rozstrzygnięty!
  16 Feb, 2024 - 16:45
 • 100. SETNY ODCINEK! Polskie Wino 2023 & 2024 - podsumowanie i prognozy.
  23 Jan, 2024 - 68:50
 • 99. Malopolski Szlak Winny. Odcinek 2
  30 Nov, 2023 - 42:46
 • 98. Małopolski Szlak Winny. Odcinek 1
  30 Nov, 2023 - 44:49
 • 97. Odkryj świat win Portugalii - Tomasz Prange-Barczyński & Bartosz Wilczyński. Przewodnik cz.3
  4 Sep, 2023 - 27:58
 • 96. Odkryj świat win Portugalii - Tomasz Prange-Barczyński & Bartosz Wilczyński. Przewodnik cz.2
  18 Aug, 2023 - 42:17
 • 95. Odkryj świat win Portugalii – Tomasz Prange-Barczyński & Bartosz Wilczyński. Przewodnik cz. 1
  14 Aug, 2023 - 32:41
 • 95. Kobiety wina o polskim winie - rozmowa na Kazimierskim Festiwalu Wina 2023
  26 Jul, 2023 - 38:58
 • 93.Toskania jest jedna! Gość Tomasz Prange-Barczyński
  5 Jul, 2023 - 49:25
 • 92. Niepodzielne panowanie Króla Rieslinga. Goście: Tomasz Prange-Barczyński i Król Riesling
  15 Jun, 2023 - 45:39
 • There are no episodes.
Loading