Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Przedłużanie włosów bez tajemnic bbxtend

 • 9. Problemy w przedłużaniu: CZĘŚĆ 1: Wyczesywanie włosów i zjeżdżanie pasm, wystające łączenia

  24 FEB 2024 · Wyczesujące się pojedyncze włoski w dużych ilościach oraz zjeżdzającye całye pasemka są niestety bardzo częstym problemem. Tak samo jak widoczne dla każdego łączenia. Czy powinno tak być? Z tego docinka dowiesz się: - dlaczego wypadają Ci pojedyncze włosy, oraz czy to normalne zjawisko - dlaczego gubisz całe pasma, czy można to jakośc uratować - czy stylistka słusznie zrzuca na Ciebie odpowiedzialność - czy włosy da się tak założyć, by miesce przyczepienia jest niezauważnalne z zewnatrz Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, pomysł na ocinek Napisz: kontakt@bbxtend.pl oraz Wejdź na www.bbxtend.pl
  16m 41s
 • 8. Wywiady z Klientkami przedłużającymi włosy cz 1

  20 JAN 2024 · Posłuchaj pierwszej serii wywiadów z Klientkami, które przedłużają włosy. Znajdziesz w nich wypowiedzi zarówno świeżo upieczonych "doczepowiczek", "starych wyjadaczek" i takich pomiedzy ;) Wiele osób zadaja sobie dziesiątki pytań, ponieważ obawiają się zarówno o odczucia jak i bezpieczeńswo własmych włosów. Znasz to? Czy przedłużanie włosów jest bezpieczne? Czy przedłużanie i doczepianie włosów je niszczy? Czy można je nosic bez przerwy? Ile czasu można nosić doczepki? Po ile lat nosi się doczepiane włosy? O czym dowiesz się z podcastu? Pytam Klientki między innymi o: -czy obawiały się przedłużać włosy, -jak się czuły po aplikacji, -ile czasu już je noszą, -czy robią przerwy, -co jest uciążliwe -co radzą osobom wahających się, -czy żałują decycji oraz -jak reagowały osoby z ich otoczenia Myślisz, że jesteś sama ze swoimi myślami o przedłużaniu? Sprawdź;) Serdecznie dziękuje Bohaterkom tego odcinka: Pani Natalii, Pani Paulinie, Pani Kasi, Pani Reni, Pani Basi, Pani Ilonie, Pani Kasi, Pani Iwonce.
  21m 59s
 • 7. Konsultacje przed przedłużaniem i zagęszczaniem włosów

  30 DEC 2023 · W siódmym odcinku dowiesz się czy konsutlacje są potrzebne (spoiler - są ;), czy można jednak je ominąć i umówić się odrazu na wizytę, by natychmiast doczepić włosy. Omówione zostały różne elementy konsultacji, między innymi to jak powinny przebiegać i z jakich elementów się skladać oraz jak się do nich przygotwać. Po czym poznać czy stylista doczepiania włosów zaserwuje Ci dobrą i profesjonalną usługę, ile i za co właściwie zapłacisz, o co pytać i o co powinno się pytać Ciebie. Posłuchaj i zwiększ swoją swiaodmość, by nie dać się oszukać, nie stracić pieniędzy a co najważniejsze - nie uszkodzić własnych włosów i nie paść ofiarą kiepskiego stylisty.
  23m 41s
 • 6. Korekta czyli podciąganie włosów - odpowiedzi na nurtujące pytania przedłużanie włosów

  22 NOV 2023 · W tym odcinku znajdziesz wiele informacji na temat jednego z najważniejszych elementów dbania o doczepiane włosy - o korekcie - ReFit - czyli potocznie nazywanym podciąganiu włosów. Dowiesz się na czym polega, jak przebiega, jak się do niej przygotowac, w jaki spsób ułatwić i usprawnić jej przebieg tak by Twoje włosy przeszły ją bez problemów i tak by trwała jaknajkrócej. Odpowiemy także na pytanie o to, jak często należy się na nią stawiać oraz od czego to zależy. Oczywiście opis ten jest subiektywny, jednak oparty na wieloletnich obserwacjach prowadzonych podczas pracy w naszym salonie. Dobre efekty naszych zaleceń i podpowiedzi potwierdzają nasze Klietnki :)
  1h 7m 54s
 • 5. Kim są nasze klientki? Uchylamy rąbka tajemnicy.

  7 FEB 2022 · Ciekawi Cię kto tak naprawdę przedłuża włosy? Z jakich powodów, w jakim wieku sąto osoby, co robią na codzień, jak długo noszą doczepiane włosy? Posłuchaj :)
  19m 31s
 • 4. Czego spodziewać się po przedłużaniu włosów?

  22 NOV 2021 · Tego nie powie Ci większość stylistek! Czego spodziewać się po przedłużaniu włosów? W tym odcinku opowiadam o pewnych niewygodach i kompromisach na które trzeba pójść nosząc doczepiane włosy. Posłuchaj, by nie czuć rozczarowania po wydaniu kupy pieniędzy.
  39m 20s
 • 3. Jak wybrać dobrą stylistkę przedłużania włosów.

  17 SEP 2021 · Stale rośnie liczba osób wykonujących przedłużanie włosów. Niestety wiele z nich nie posiada niezbędnej wiedzy ani umiejętności. Dowiedz się na co powinno się zwrócić uwagę, by wybór padł na odpowiedniego specjaistę.
  18m 38s
 • 2. Rodzaje włosów używanych do przedłużania

  17 SEP 2021 · To jakie włosy zostaną Ci doczepione to drugi filar sztuki jaką jest przedłużanie włosów. Nie daj się nabić w butelkę. Dowiedz się jak wybrać najlepszą dla siebie opcję uwzględniającą oczekiwania i możliwości finansowe.
  22m
 • 1. Metody przedłużania włosów

  17 SEP 2021 · Wybór odpowiedniej metody to właściwie podstawa. Poznaj je wszystkie logicznie pogrupowane i rzetelnie opisane. Poukładam bałagan w Twojej głowie.
  26m 36s
Ukazujemy całą prawdę o przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Wyjaśniamy, edukujemy i łamiemy stereotypy. Poznaj branżę od środka.
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search