Podcast wspierający osoby będące w kryzysie własnym (lub bliskich) w tym jak radzić sobie z takim doświadczeniem by wyjść z niego wzmocnionym a nie osłabionym.

Nazywam się Ela Kluska-Łabuz, jestem psycholożką, psychoterapeutką i interwentką kryzysową od wielu lat towarzyszę ludziom w kryzysach psychologicznych własnych, lub bliskich, by mieli szansę wychodzić z nich wzmocnieni i wzbogaceni a nie osłabieni.

Znajdziesz tu wskazówki dotyczące tego, jak zadbać o siebie w sytuacji kryzysowej: o swoje ciało, emocje, relacje, jak skutecznie wspierać bliskie Ci osoby, które znajdują się w trudnej sytuacji. Duży nacisk kładę na pobudzanie i inspirowanie do poszukiwania swoich własnych rozwiązań. Nie ma bowiem jednej właściwej ścieżki, jednego rozwiązania, jednej prawdy, jednego sposobu – każdy musi odnaleźć swój i musi to zrobić w swoim świecie wewnętrznym.
Dlatego w każdym odcinku zapraszam Cię do przyglądania się sobie, poszerzania pola samoświadomości oraz poszukiwania swoich odpowiedzi i rozwiązań, które będą spójne z Tobą i wesprą Ciebie w tym jak poradzić sobie doświadczeniem kryzysu i wykorzystać go do własnego rozwoju.

Kryzysy są na potrzebne byśmy mogli usłyszeć „wyzwanie do wyprawy w głąb siebie” - kto się tej wyprawy podejmie, ma szansę wrócić ze skarbami. Od Kryzysu do Głębi.
Podcast wspierający osoby będące w kryzysie własnym (lub bliskich) w tym jak radzić sobie z takim doświadczeniem by wyjść z niego wzmocnionym a nie osłabionym. Nazywam się Ela Kluska-Łabuz, jestem psycholożką, psychoterapeutką i interwentką kryzysową od wielu lat towarzyszę ludziom w kryzysach psychologicznych własnych, lub bliskich, by mieli szansę wychodzić z nich wzmocnieni i wzbogaceni a nie osłabieni. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące tego, jak zadbać o siebie w sytuacji kryzysowej: o swoje ciało, emocje, relacje, jak skutecznie wspierać bliskie Ci osoby, które znajdują się w trudnej sytuacji. Duży nacisk kładę na pobudzanie i inspirowanie do poszukiwania swoich własnych rozwiązań. Nie ma bowiem jednej właściwej ścieżki, jednego rozwiązania, jednej prawdy, jednego sposobu – każdy musi odnaleźć swój i musi to zrobić w swoim świecie wewnętrznym. Dlatego w każdym odcinku zapraszam Cię do przyglądania się sobie, poszerzania pola samoświadomości oraz poszukiwania swoich odpowiedzi i rozwiązań, które będą spójne z Tobą i wesprą Ciebie w tym jak poradzić sobie doświadczeniem kryzysu i wykorzystać go do własnego rozwoju. Kryzysy są na potrzebne byśmy mogli usłyszeć „wyzwanie do wyprawy w głąb siebie” - kto się tej wyprawy podejmie, ma szansę wrócić ze skarbami. Od Kryzysu do Głębi. read more read less
 • (19) Emocje zapisane w ciele – o kosztach tłumienia emocji i sposobach na ich stopniowe uwalnianie
  20 Nov, 2023 - 45:56
 • (18) Pomiędzy obojętnością a ratowaniem – jak wspierać by nie poświęcać siebie
  23 Oct, 2023 - 45:38
 • (17) Uwalnianie trudnych emocji z ciała i serca: medytacja miłującej dobroci
  18 Sep, 2023 - 25:10
 • (16) Naturalne lekarstwo na stres i kryzys: czyli Shinrin-Yoku w praktyce
  21 Aug, 2023 - 34:47
 • (15) Płakać, działać czy uciekać - po jakie strategie warto sięgać by radzić sobie z kryzysem?
  7 Aug, 2023 - 47:10
 • (14) Poduszka ratunkowa: Jak lepiej spać w kryzysie?
  24 Jul, 2023 - 53:43
 • (13) ‘Żyj swoje życie’ i stresuj się TYLKO tym, co dla Ciebie ważne…
  3 Jul, 2023 - 34:00
 • (12) W spirali przemęczenia i chronicznego stresu: o jakie trzy relacje warto zadbać by zyskać mocne oparcie w sobie?
  26 Jun, 2023 - 36:20
 • (11) Wyciszenie wewnętrznej burzy: po czym rozpoznać, że zbliża się kryzys i czy można coś zrobić by go jednak uniknąć?
  9 Jun, 2023 - 44:29
 • (10) Podążając za światłem: Odkrywanie nowej perspektywy po stracie - rozmowa z Agnieszką Walczak
  28 May, 2023 - 52:31
 • There are no episodes.
Loading