Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

PimpMyParty! Ślub i wesele

 • Mobilny bar - rozmowa z Madzią z Dym i lustra

  26 APR 2023 · Bar na kłókach to bardzo sprytne i wielofunkcyjne urządzenie. Gości napo, zabawi, zrelaksuje i na dodatek ładnie wygląda. O tym jak to wygląda w praktyce pogadałem sobie z Madzią z baru Dym i lustra - https://dymilustra.pl/
  25m 59s
 • Weselne pogaduchy: Ciemniejewski & Zujewicz

  19 APR 2023 · Coś czego nikt się nie spodziewał, o co nikt nie prosił i czego prawdopodobnie nikt nie potrzebował czyli rozmowa trzech DJów. O czym? Tak ogólnie to o ślubach i weselach. A tak szczegółowo? O tym jak rozbudowany może być inwentarz DJa i w jak dziwnych sprawach może on pomóc. Oraz nie tylko o tym. Zapraszamy do odsłuchu. Jeśli wam się spodoba będzie więcej takich rozmów!
  53m 38s
 • Targi ślubne są super!

  17 APR 2023 · Targi ślubne bez wątpienia są super ekstra. Jeśli nie podzielasz tego zdania to prawdopodobnie dlatego, że posiadasz zbyt mało danych na ten temat. I tu przychodzimy my, czyli wasz prowadzący oraz Magda i Agata, czyli organizatorki jednych z najfajniejszych targów ślubnych w Polsce, czyli Back to Nature w podpoznańskim Wąsowie. Najbliższa edycja już 23 kwietnia! Jeśli do Poznania macie daleko, albo termin wam nie pasuje to koniecznie dowiedzcie się, czy aby w waszej okolicy nie są organizwane fajne targi. A fajne, to te "alternatywne". Co to takiego? Żeby się dowiedzieć musicie posłuchać!
  1h 3m 5s
 • Śluby humanistyczne - rozmowa z Celebrantem Ślubnym

  22 MAR 2023 · Co to takiego śluby humanistyczne (zwane też symbolicznymi), czym różni się ta forma ceremonii od innych i jak ją zorganizować. Między innymi na takie tematy rozmawiałem z Celebrantem Ślubnym Maciejem Głosem. W tym odcinku znajdziez sporo informacji, oraz inspiracji, związanych z organizacją takich ceremonii. A może warto dodać pewne "humanistyczne elementy" do planowanego przez Was ślubu cywilnego? O tym też rozmawialiśmy! Więcej informacji o Maćku na https://www.ceremoniasymboliczna.pl/
  1h 12m 13s
 • Ślub i wesele w stodole

  2 MAR 2023 · Czy "ślub stodołowy" różni się od innych? Moim zdaniem tak! Stodoła daja wiele możliwości, ale trzeba też liczyć się z pewnymi utrudnieniami. O tym wszystkim gadałem z Adrianem Górnym czyli Facetem od ślubów z Folwarku Wąsowo. Nie obyło się bez problemów technicznych, ale mam nadzieję, że merytoryka rekompensuje je w 100 procentach. I jest w tym podcaście scena po napisach :)
  1h 6m 9s
 • Ślub i wesele na TikToku oraz Instagramie

  16 FEB 2023 · Pogadamy z filmowcem Michałem Rybakiem o jego ciekawym pomyśle, czyli o kręceniu wysokiej jakości ślubno-weselnych rolek na potrzeby mediów społecznościowych. Nie zabraknie też pewnie szerszych dyskusji o weselnych filmach:)
  32m 47s
 • 12m 15s
 • Weselna playlista czyli zmora wielu DJów - jak to zrobić dobrze

  22 DEC 2022 · Wielu weselnych DJów bardzo nie lubi playlist przesyłanych im przed imprezą przez pary młode. Zmieńmy to! Dziś chciałbym wam opowiedzieć o tym czym taka playlista powinna być, czemu powinna służyć i jak zrobić to dobrze. Dzięki tym kilku prostym radom pomożesz swojemu DJowi osiągnąć wesely sukces. Zapraszam do słuchania! A jeśli zainteresował cię temat szkoleń to wpadnij koniecznie na www.szkoleniadj.pl
  16m 27s
 • Najbardziej niedoceniany moment wesela

  29 NOV 2022 · Jest taki moment, obecny podczas każdego wesela, który wiele osób chciałoby jak najszybciej odbębnić. To taki niby fajny, ale jednak upierdliwy niebywale obowiązek. A wcale taki być nie musi! Może to być jeden z najprzyjemniejszych momentów wesela, a na dodatek może pomóc w ulepszeniu scenariusza tego dnia. O tym właśnie jest najnowszy odcinek podcastu Pimp My Party.
  15m 21s
 • Wesele vs. upał

  27 JUL 2022 · Wesele kontra upał. W tej walce staję po stronie wesela! Żeby przechylić szalę na stronę dobrej imprezy przygotowałem kilka drobnych porad. I jedną dużą - nie lekceważ potęgi czterdziestostopniowego upału. Tego nieco mniejszego też nie.
  18m 9s

Kolejne odcinki podcastu Pimp My Party powstają z myślą o parach młodych i innych osobach silnie zaangażowanych w organizację ślubu i przyjęcia weselnego. To miejsce, gdzie robimy z igły widły...

show more
Kolejne odcinki podcastu Pimp My Party powstają z myślą o parach młodych i innych osobach silnie zaangażowanych w organizację ślubu i przyjęcia weselnego. To miejsce, gdzie robimy z igły widły i dzielimy często włos na czworo, chcą udzielić odpowiedzi na pytania, których bardzo często nie zadają sobie ludzie organizujący swoją imprezę. Tak! Chcemy wyprzedzać wasze myśli i kierować waszą uwagę na szczegóły, na które sami być może byście nie wpadli. Zachęcamy do słuchania między wierszami i wyciągania własnych wniosków.

Do tematu podchodzimy z naszej perspektywy, a jest ona jednak umiarkowanie tradycyjna, w luźny sposób podchodząca od obyczajów, zwyczajów i estetyki z poprzedniej epoki. Dlatego, jeśli planujesz ekstratradycyjną imprezę, nie czuj się urażony. Nie taki był nas zamiar. Po prostu wiemy, że można inaczej, a ten podcast ma służyć temu, by dowiedziało się o tym jak najwięcej osób.

Pamiętaj, że sam też możesz mieć wpływ na kolejne podejmowane przez podcast tematy! Wystarczy, że zadasz swoje pytanie lub po prostu zostawisz je w komentarzu do odcinka. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu gdzie słuchasz podcastu, a więc zarówno na stronie www jak i na youtube, itunes lub gdziekolwiek chcesz.
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search