Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Perfect Talk

 • Jak se žije s transplantovanými vlasy

  21 MAY 2024 · V dnešním díle Perfect Talk si popovídáme s panem Josefem, který u pana doktora MUDr. Jakuba Miletína podstoupil minulý rok transplantaci vlasů. Zjistíme, jak se žije s „novými vlasy“, jak probíhá samotná transplantace a jaký je pooperační režim.
  13m 25s
 • Jak přirozeně a výrazně omládnout za pomoci Deep plane faceliftu?

  9 MAY 2024 · V dnešním díle si budeme povídat s MUDr. Jakubem Miletínem a paní Eliškou, která nedávno u pana doktora podstoupila moderní metodu faceliftu – Deep plane facelift. A dozvíte se například: Jak probíhala operace, jak dlouho trvala rekonvalescence, co, řeklo okolí na výsledek a proč je právě Deep plane facelift aktuálně nejlepší metodou jak výrazně a přirozeně omládnout.
  28m 16s
 • Povídání nejen o novém zákroku Biostimulace očního okolí

  26 FEB 2024 · Do dnešního dílu jsme si pozvali influencerku, která je na sociálních sítích známa jako Lenka in Sweden. A povídali jsme si s ní o jejím zákroku, který podstoupila na klinice Perfect Clinic – Biostimulace očního okolí. Probrali jsme také jaké další kosmetické zákroky má ráda a jaký je život ve Švédsku, kde několik let žila.
  19m 26s
 • MUDr. Roman Kufa: Jak funguje Deep plane facelift?

  31 JAN 2024 · V této epizodě MUDr. Roman Kufa rozebere stále více populární způsob faceliftu - Deep plane facelift. Tato nejmodernější metoda Deep plane má dlouhodobé, výrazné a velmi přirozené výsledky.
  12m 57s
 • Rozhovor s herečkou Aneta Krejčíkovou (nejen) o její nedávné plastické operaci prsou

  28 JUN 2023 · V tomto díle uslyšíte herečku Anetou Krejčíkovou. Ta podstoupila nedávno plastickou operaci prsou. V rozhovoru se dozvíte, proč Aneta na tento zákrok šla a jak se nyní cítí. Zároveň jsme probrali, jaký má vztah k sociálním sítím a beauty trendům.
  23m 34s
 • Johana Fabišiková: O své účasti v Survivoru a nedávné plastické operaci nosu

  7 JUN 2023 · V dnešním díle uslyšíte rozhovor s Johanou Fabišíkovou, se kterou si budeme povídat nejen o její účasti v reality show Survivor, ale také o nedávné plastické operaci nosu, kterou podstoupila u MUDr. Romana Kufy.
  29m 50s
 • Jak funguje nová generace mikrojehličkové radiofrekvence?

  15 MAY 2023 · Do dnešního dílu Perfect Talk jsme si přizvali MUDr. Jana Kučeru a hlavním tématem byla mikrojehličková radiofrekvence, která je v estetické dermatologii velmi populární. Konkrétně si popovídáme o přístroji Morpheus. Ten přináší zatím nejúčinnější možnost radiofrekvenční techniky, pomáhající viditelně omlazovat a zpevňovat pokožku. A dozvíme se: Jaké výsledky můžeme očekávat, pro koho je procedura vhodná, a jak zákrok probíhá.
  14m 31s
 • Barbora Balgová: Operaci prsou jsem si přála již od puberty

  24 APR 2023 · Dnešním hostem je úspěšná ilustrátorka a grafička Barbora Balgová. A povídali jsme si nejen o její kariéře umělkyně, ale i o nedávné operaci prsou, kterou podstoupila na klinice Perfect Clinic. Bára se svěřila, proč na augmentaci „zašla“, jak se nyní cítí s novým dekoltem, a co zákrok udělá s ženským sebevědomím.
  21m 40s
 • 20m 37s
 • Klára Kupková & Jan Hanko: Proč jsme se rozhodli pro plastickou operaci nosu?

  16 JAN 2023 · Dnešními hosty jsou influenceři Klára Kupková a Jan Hanko. Tento sympatický pár byl spolu minulý rok v Perfect Clinic na rhinoplastice u MUDr. Romana Kufy. A budeme si povídat o tom, co je vedlo k operaci a jak probíhala společná rekonvalescence. V den našeho rozhovoru se Klára navíc také chystala na augmentaci poprsí, takže témat na konverzaci bylo opravdu hodně. Jak nahlíží na svět estetické medicíny? Proč jim vadí, když někteří estetické zákroky popírají? A co rádi dělají ve volném čase? To vše se dozvíte v tomto rozhovoru
  26m 38s

Poslechněte si rozhovory nejen s předními plastickými chirurgy, ale i s dalšími zajímavými hosty na téma krásy a životního stylu. Podcast přináší klinika estetické medicíny - Perfect Clinic

show more
Poslechněte si rozhovory nejen s předními plastickými chirurgy, ale i s dalšími zajímavými hosty na téma krásy a životního stylu. Podcast přináší klinika estetické medicíny - Perfect Clinic
show less
Information
Author Perfect Talk
Categories Health & Fitness , Medicine
Website -
Email -

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search