Podcast „Niebajki Biznesowe” to miejsce, gdzie rzeczywistość biznesowa spotyka się z autentyczną, bezpośrednią narracją. Nazywam się Bartosz Rychlicki – mentor biznesowy z krwi i kości, a ten podcast to Twój przewodnik po meandrach zarządzania małym i średnim biznesem.

Dzielę się tu moim bogatym doświadczeniem, konkretnymi wskazówkami i strategiami, które pomogą Ci unikać błędów i skutecznie prowadzić swoją firmę.

Poczytaj więcej o moich usługach mentoringu i konsultingu na bartoszrychlicki.com.

Misja: Wierzę, że każdy przedsiębiorca, który uczciwie daje wartość światu, zasługuje na godne życie.

W „Niebajkach Biznesowych” dostarczam Ci wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci przekształcić Twoją firmę i życie. Nie ma tu miejsca na motywacyjne frazesy – tylko praktyczne porady, które przekładają się na realne wyniki.

Dla kogo: Ten podcast jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub firmę i masz ambicję rosnąć, skalować swoje przedsięwzięcia i poszukujesz świadomego rozwoju. Razem przeanalizujemy strategie, metody zarządzania, optymalizację podatkową i wiele innych kluczowych aspektów prowadzenia biznesu.

Co wyróżnia „Niebajki Biznesowe”?: Moja osobowość, doświadczenie i bezpośredni sposób przekazu sprawiają, że ten podcast jest unikalny. Zamiast ogólników, otrzymujesz sprawdzone wskazówki i gotowe rozwiązania.

Format i styl: Odcinki trwające około 20 minut to skoncentrowana dawka wiedzy. Głównie monologi na konkretny temat, czasami wywiady. Komunikacja jest humorystyczna, konkretna, z dystansem i bez zbędnego nadęcia.

Tematyka: Prowadzenie biznesu to ciągła nauka. Omawiamy m.in. strategię, cele, procesy sprzedażowe, marketing, optymalizację podatkową, zarządzanie zespołem i wiele więcej. Każdy odcinek to praktyczne wskazówki, które możesz od razu zastosować w swojej firmie.
Podcast „Niebajki Biznesowe” to miejsce, gdzie rzeczywistość biznesowa spotyka się z autentyczną, bezpośrednią narracją. Nazywam się Bartosz Rychlicki – mentor biznesowy z krwi i kości, a ten podcast to Twój przewodnik po meandrach zarządzania małym i średnim biznesem. Dzielę się tu moim bogatym doświadczeniem, konkretnymi wskazówkami i strategiami, które pomogą Ci unikać błędów i skutecznie prowadzić swoją firmę. Poczytaj więcej o moich usługach mentoringu i konsultingu na bartoszrychlicki.com . Misja: Wierzę, że każdy przedsiębiorca, który uczciwie daje wartość światu, zasługuje na godne życie. W „Niebajkach Biznesowych” dostarczam Ci wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci przekształcić Twoją firmę i życie. Nie ma tu miejsca na motywacyjne frazesy – tylko praktyczne porady, które przekładają się na realne wyniki. Dla kogo: Ten podcast jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub firmę i masz ambicję rosnąć, skalować swoje przedsięwzięcia i poszukujesz świadomego rozwoju. Razem przeanalizujemy strategie, metody zarządzania, optymalizację podatkową i wiele innych kluczowych aspektów prowadzenia biznesu. Co wyróżnia „Niebajki Biznesowe”?: Moja osobowość, doświadczenie i bezpośredni sposób przekazu sprawiają, że ten podcast jest unikalny. Zamiast ogólników, otrzymujesz sprawdzone wskazówki i gotowe rozwiązania. Format i styl: Odcinki trwające około 20 minut to skoncentrowana dawka wiedzy. Głównie monologi na konkretny temat, czasami wywiady. Komunikacja jest humorystyczna, konkretna, z dystansem i bez zbędnego nadęcia. Tematyka: Prowadzenie biznesu to ciągła nauka. Omawiamy m.in. strategię, cele, procesy sprzedażowe, marketing, optymalizację podatkową, zarządzanie zespołem i wiele więcej. Każdy odcinek to praktyczne wskazówki, które możesz od razu zastosować w swojej firmie. read more read less
 • #9 - Dobór wspólnika: jak nie popełnić typowego popełnić błędu (Grzech III)
  10 Apr, 2024 - 26:16
 • #8 - Cele biznesowe w praktyce: użyj koła życia firmy.
  28 Mar, 2024 - 27:59
 • #7 - Grzech II: Brak kontaktu z rzeczywistością.
  21 Mar, 2024 - 31:20
 • #6 - Anatomia biznesu: jakie kompetencje są fundamentem twojej firmy?
  13 Mar, 2024 - 24:32
 • #5 - “Po co?” jako fundament strategii biznesowej.
  6 Mar, 2024 - 24:39
 • #4 - Strategia biznesowa: jej znaczenie i jak ją skutecznie opracować.
  28 Feb, 2024 - 38:43
 • #3 - Podstawowe równanie biznesu, którego prawdopodobnie nie znasz.
  13 Feb, 2024 - 26:28
 • #2 - Grzech I: Nie będziesz mylił tego co robisz, z tym jak to robisz. Wartość vs. wysiłek.
  7 Feb, 2024 - 29:19
 • #1 - Prolog do Niebajki
  7 Feb, 2024 - 25:31
 • There are no episodes.
Loading