Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

MONOLOG

 • Zayiflatma İğnesi

  18 JUN 2024 · Bugünkü podcast yayınımızda son dönemin en çok konuşulan konularından biri olan zayıflama iğnesini ele alıyoruz. Zayıflama iğneleri nedir, nasıl çalışır ve gerçekten etkili mi? Bu soruların cevaplarını ararken, bu yöntemle kilo verenlerin deneyimlerini de sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca, bu iğnelerin yan etkilerinden bırını inceliyoruz. Sağlıklı bir yaşam için doğru adımları atmanıza yardımcı olacak bu bölümü kaçırmayın!
  Played 9m 57s
 • Korkunc Cerrah

  13 JUN 2024 · Bugünkü podcast'imizde Netflix'in şok edici belgeseli "Korkunç Cerrah"ı konuşacağız. Sağlık dünyasının karanlık yüzünü ortaya çıkaran bu yapımda, hatalarıyla birçok insanın hayatını karartan bir cerrahın hikayesini ve Türk hasta Yeşim Çetir'in trajik öyküsünü ele alacağız. Bu belgesel, tıp etiği ve hasta hakları üzerine düşündürücü bir perspektif sunuyor. Dinlemeyi kaçırmayın!
  Played 4m 8s
 • Ahlak Nedir? Kant ve İslam Ahlak anlayışı

  10 JUN 2024 · Ahlak Nedir? Ahlaksizlik neye denir? Kant' in Ahlak felsefesine ve İslam Ahlak anlayışına göre konuyu nasil yorumlayabiliriz?
  Played 11m 36s
 • Sahte Bioenerji ve Kisisel Gelisim Uzmanlari

  7 JUN 2024 · Sosyal medyada her gün karşılaştığımız Hiç bir uzmanlığı olmadan kişisel gelişim ve biyoenerji alanların da sürekli paylaşım yapan Sahte Bioenerji ve Kisisel Gelisim Uzmanlari nasıl etki yaratıyorlar? Bu videoda, sosyal medya şifacılarının toplumu nasıl etkilediğini, yaydıkları bilgilerin doğrumu? Gerçekten faydalı mı, yoksa sadece bir illüzyon mu? 
  Played 6m
 • Sokak Hayvanlari Uyutulmali mi?

  24 MAY 2024 · Sokak Hayvanlari ile ilgili yeni yasa tasarisi hazirlanmakta. Sahiplenilmeyen köpekler uytulmali diyenlerin karsisinda Hayvan haklari savunuculari konuyu tartismaya devam ediyor.
  Played 9m 28s
 • Adolf Hitler'in Hakimleri

  19 MAY 2024 · Bu bölümde tarihe kara bir leke olarak gecen Hitler'in hakimlerinin, Nazi Almanyası döneminde Adolf Hitler'in otoriter rejimine hizmet eden yargı sisteminin nasıl çalışıldığı,neler yaptigini ve yargıçların totaliter bir devlette adaleti nasıl çarpıttığını kisaca özetledik.
  Played 5m 21s
 • Türkçemiz Yozlaşşii

  7 MAY 2024 · Dilimizin gelişen teknoloji ve yabancı dillerden geçen sözcüklerle birlikte fakirleştiği, yozlaştığı hepimizin farkında olduğu bir gerçek... Türkçe neden yozlaşıyor? Nerde hata yapıyoruz?
  Played 10m 40s
 • Nasil Yabanci Dil Ögrenemedim?!!!

  2 MAY 2024 · Bütün yabanci dil ögretme videolarina inat size nasil yabanci dil ögrenilmeyecegini anlattim. Belki beni dinlerseniz cok kisa sürede yabanci bir dil ögrenebilirsiniz.
  Played 15m 9s
 • Bağırsaklarınızda Saklı Sırlar

  29 APR 2024 · Neden Zayiflayamiyorum, yada neden kilo aliyorum...Seyrettigim bir belgesel den yola cikarak kendi adima bir cok soruma cevap buldum...Bagirsaklarim da neler oliyor????
  Played 8m 3s
 • `The Good Doctor`ve Ben

  27 APR 2024 · Otistik bir doktorun yasadiklarindan fazlasi var bu dizide. 7 sezondur devam eden bu dizi her bölümde toplumun ve insanlarin bir cok problemini ele alsa da benim Shaun Murphy`de gördügüm baska seyler var.
  Played 9m 11s

Join “MONOLOG” Supporters Club

Start supporting this podcast and become part of their community.

Kültür, Tarih, Felsefe, Sanat, Psikoloji, Edebiyat,Kisisel Gelisim...
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search