Świat rzuca nam pod nogi tysiące wskazówek co robić i jak żyć. A ja jestem absolutnie przekonana, że można (i warto) znaleźć własną ścieżkę. Sensownie zarządzać sobą w czasie. Działać inaczej. Produktywnie, ale bez spiny. Że między jedną wskazówką zegara a drugą nie zdążysz wypić i tak zimnej już kawy. Że to osiągalne nauczyć się odpuszczać kiedy warto, robić kiedy trzeba i odpoczywać jak chcesz.

Między wskazówkami to podcast dla osób, którym stan przepracowania nie jest obcy. Jeśli zaczynasz prowadzić swój biznes po godzinach, tworzyć własną markę w Internecie lub zmieniasz branżę tak, jak ja kiedyś i Twój dzień pracy nie kończy się wraz z pojawieniem się wskazówki zegara na godzinie 16 - zapraszam.

W podcaście poruszam tematy takie, jak: produktywność, zarządzanie sobą w czasie, rozwój osobisty, psychologia, budowanie marki, działalność online, organizacja pracy, planowanie, zdrowie psychiczne, zdrowie fizyczne, szeroko rozumiany życiowy dobrostan.

Na stronie https://monikatorkowska.com znajdziesz notatki do wszystkich odcinków i wersje do czytania Jeśli chcesz więcej - zapisz się do mojego newslettera na https://monikatorkowska.com/newsletter. Otrzymasz informacje o nowych odcinkach, niepublikowane treści, a także dostęp do materiałów dodatkowych dla wybranych odcinków.
Świat rzuca nam pod nogi tysiące wskazówek co robić i jak żyć. A ja jestem absolutnie przekonana, że można (i warto) znaleźć własną ścieżkę. Sensownie zarządzać sobą w czasie. Działać inaczej. Produktywnie, ale bez spiny. Że między jedną wskazówką zegara a drugą nie zdążysz wypić i tak zimnej już kawy. Że to osiągalne nauczyć się odpuszczać kiedy warto, robić kiedy trzeba i odpoczywać jak chcesz. ⠀ Między wskazówkami to podcast dla osób, którym stan przepracowania nie jest obcy. Jeśli zaczynasz prowadzić swój biznes po godzinach, tworzyć własną markę w Internecie lub zmieniasz branżę tak, jak ja kiedyś i Twój dzień pracy nie kończy się wraz z pojawieniem się wskazówki zegara na godzinie 16 - zapraszam. ⠀ W podcaście poruszam tematy takie, jak: produktywność, zarządzanie sobą w czasie, rozwój osobisty, psychologia, budowanie marki, działalność online, organizacja pracy, planowanie, zdrowie psychiczne, zdrowie fizyczne, szeroko rozumiany życiowy dobrostan. ⠀ Na stronie https://monikatorkowska.com znajdziesz notatki do wszystkich odcinków i wersje do czytania Jeśli chcesz więcej - zapisz się do mojego newslettera na https://monikatorkowska.com/newsletter. Otrzymasz informacje o nowych odcinkach, niepublikowane treści, a także dostęp do materiałów dodatkowych dla wybranych odcinków. read more read less
 • 073: Przymus robienia więcej i lepiej
  16 Apr, 2024 - 33:30
 • 072: Słomiany zapał czy świadome odpuszczanie? Rzeczy, które przestałam robić
  2 Apr, 2024 - 32:44
 • 071: W pułapce produktywności: czy karzesz się za dobrą robotę?
  19 Mar, 2024 - 20:13
 • 070: Perfekcjonizm: przekleństwo czy objaw wysokich standardów?
  5 Mar, 2024 - 23:33
 • 069: 10 błędów, które popełniłam wydając swój pierwszy kurs online (ostatniego się nie spodziewałam)
  20 Feb, 2024 - 38:21
 • 068: Masz problemy ze skupieniem i nie wiesz od czego zacząć? Posłuchaj tego
  6 Feb, 2024 - 26:04
 • 067: One Little Word - wnioski po dwóch latach. Nowe słowo na 2024 i podsumowanie roku.
  23 Jan, 2024 - 23:56
 • 066: Jak (i po co) wybrać słowo roku na 2024? Szablon do pobrania i 4 podpowiedzi na znalezienie One Little Word.
  9 Jan, 2024 - 15:35
 • 065: O schemacie odkładania życia na później. Znasz go?
  26 Dec, 2023 - 18:47
 • 064: Jak robić mądrzej a nie więcej? 4 sposoby
  13 Dec, 2023 - 18:22
 • There are no episodes.
Loading