Letnia Szkoła eLearningu - Cover Image
Letnia Szkoła eLearningu
To otwarty projekt edukacyjny, który ma na celu przybliżenie idei uczenia się online i płynących z niego korzyści. Jesteśmy dzisiaj wszyscy coraz bardziej zajęci. Mamy coraz mniej czasu na to, żeby podróżować, a tym bardziej podróżować na szkolenia.
Konkretne umiejętności chcemy zdobywać szybko, najlepiej natychmiast i w sposób nieskomplikowany. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są szkolenia realizowane w formie online. Niezależnie od miejsca przebywania, czasu i urządzenia (komputer, tablet, czy telefon) możemy zdobywać nowe umiejętności i przyswajać wiedzę od najlepszych specjalistów.
Jak wziąć udział?
Letnia Szkoła eLearningu to otwarty projekt edukacyjny, w którym możesz wziąć udział kompletnie za darmo. Wystarczy, że masz smartfon np. z systemem Android, albo iOS, a w nim odpowiednią aplikację do słuchania podkastów.
Podkast to coś w stylu nagranej audycji radiowej. Masz do niej dostęp kiedy chcesz, gdzie chcesz i na jakim urządzeniu chcesz. Jest to idealne rozwiązanie do uczenia się w wakacje, albo w drodze do pracy, czy po prostu na spacerze.
Żeby nie musieć śledzić strony WWW, na której publikowane są kolejne odcinki możesz zasubskrybować podkast w lub na urządzeniu z systmem
Letnia Szkoła eLearningu To otwarty projekt edukacyjny, który ma na celu przybliżenie idei uczenia się online i płynących z niego korzyści. Jesteśmy dzisiaj wszyscy coraz bardziej zajęci. Mamy coraz mniej czasu na to, żeby podróżować, a tym bardziej podróżować na szkolenia. Konkretne umiejętności chcemy zdobywać szybko, najlepiej natychmiast i w sposób nieskomplikowany. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są szkolenia realizowane w formie online. Niezależnie od miejsca przebywania, czasu i urządzenia (komputer, tablet, czy telefon) możemy zdobywać nowe umiejętności i przyswajać wiedzę od najlepszych specjalistów. Jak wziąć udział? Letnia Szkoła eLearningu to otwarty projekt edukacyjny, w którym możesz wziąć udział kompletnie za darmo. Wystarczy, że masz smartfon np. z systemem Android, albo iOS, a w nim odpowiednią aplikację do słuchania podkastów. Podkast to coś w stylu nagranej audycji radiowej. Masz do niej dostęp kiedy chcesz, gdzie chcesz i na jakim urządzeniu chcesz. Jest to idealne rozwiązanie do uczenia się w wakacje, albo w drodze do pracy, czy po prostu na spacerze. Żeby nie musieć śledzić strony WWW, na której publikowane są kolejne odcinki możesz zasubskrybować podkast w lub na urządzeniu z systmem read more read less
  • There are no episodes.
  • There are no episodes.
Loading