Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

KRÓTKO - Podcast Mocno Bezpośredni

 • Explicit

  Kilka dni samotności

  11 AUG 2021 · Odcinek nieplanowany, o samotności, która też nie była w planach. Jest też o Ryśku, He-Manie, Suskim, bo czemu niby nie i kilku innych rzeczach, które się dzieją, kiedy wyjeżdża współlokator. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
  12m 36s
 • Explicit

  Daj się naciągnąć

  6 JUN 2021 · O wibrujących poduszkach, pokazach garnków, śmierci sąsiada, żylakach Pana Tomka, sprzedawcy telewizorów i egzoszkielecie dziewczynki ze szkolnego korytarza. To wszystko, a nawet trochę więcej w najnowszym odcinku Krótko. Słuchajcie, a będzie Wam dane \m/
  15m 10s
 • Explicit

  Podsumowanie rozczarowań, czyli co poszło nie tak?

  20 JAN 2021 · Pierwszy odcinek w nowym roku, czyli w dużym skrócie o tym, co nie pykło w poprzednim. Ale też o planach, których nie warto robić, Marcinie, co dostał oklep, śńieżkach i Śnieżce, wymarzonych sąsiadach, sylwestrze marzeń i deficycie terapeutów. Słuchajcie, a bedzie Wam dane!
  16m 48s
 • Explicit

  Skład drewna i betonu, czyli kraj w remoncie

  7 DEC 2020 · O drewnie, pustakach i nadmiernej ilości betonu. Kołkach, młotkach i przybijaniu gwoździa. Zapraszam na 28 odcinek, z którego dpwiesz się, co ma wspólnego Twój sąsiad z podstawowymi materiałami budowlanymi. Nie, nie będzie budująco ;) Słuchajcie,a będzie Wam dane!
  16m 8s
 • Explicit

  Jazda na wstecznym

  15 NOV 2020 · O jeździe na wstecznym, powrocie do średniowiecza, czarownicach, zajściach i zachodzeniu. Ale też o Janku, Jarku, Gandalfie, Kajce i innych nierealnych postaciach. Słuchajcie spóźnionego odcinka, w którym nadrabiam zaległości. Słuchajcie, a będzie Wam dane i ***** ***
  15m 50s
 • Explicit

  Nieprzeciętnie cięty

  13 OCT 2020 · O byciu ciętym nieprzeciętnie, rzucaniu mięsem, bucach, parkingowym i tym co doprowadza mnie do szaleństwa. A oprócz tego o powozie pełnym karłów, basenie poselskim, kaszojadach i niepokalanym zajęciu. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
  16m 41s
 • Explicit

  Pytania bez odpowiedzi

  1 OCT 2020 · Jeśli coś jest popieprzone bardziej niż flaczki w budzie przy trasie A1 to, właśnie ten odcinek. O tym co się wydaje i tym czego nie ma, podchwytliwych pytaniach i opcjach wyboru. Norkach, lisach, wirówkach i pikantnych skrzydełkach. A do tego konkurs, w którym do zgarnięcia kody do aplikacji EmpikGo. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
  18m 10s
 • Explicit

  To nie jest kraj dla trzeźwych ludzi

  7 SEP 2020 · O alkoholu, abstynencji, biszkoptach i pogoni za psem. Mario Bros i odruchach Pawłowa u hipków przed sklepem. Zapraszam na 24 odcinek, w którym krótko o rzucaniu nałogów i wszystkim tym od czago boli głowa. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
  16m 13s
 • Explicit

  To tylko słowa

  25 AUG 2020 · O tych, co ranią uszy i tych, co klepią bez zrozumienia. Bólu dupy, wjazdach na chatę, Space Invaders i dzieciach z przypadku. Zapraszam na 23 odcinek, w którym ciętym językiem o języku i niezbyt dosłownie o słowach. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
  16m 30s
 • Explicit

  Zbrojni bogobojni

  16 AUG 2020 · O tych co pod niebiosa i tych, którym będzie odpuszczone. Obrażonych uczuciach, flagach, pomnikach, kremówkach, urwanym prąciu i boskiej interwencji. Zapraszam na 22 odcinek poświęcony tym co niosą światłość, a przynajmniej są o tym święcie przekonani. Słuchajcie, a będzie Wam dane! Amen
  16m 6s
O potknięciach, porażkach i codziennym chaosie. Bez słodzenia, mydlenia i jedzenia z dzióbków. Krótko, czyli podcast mocno bezpośredni. Zapraszam :)

#polskipodcast
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search