Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Historia ze Sławomirem Koprem

 • Dlaczego gwiazda filmu Trędowata przerwała karierę? Historia z Koprem

  7 FEB 2024 · Elżbieta Starostecka od planu filmowego wolała deski teatru i życie domowe. O równie pięknej co ulotnej efemerydzie polskiego kina, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ; - https://bit.ly/3vHRONz; - https://bit.ly/47I1wwH; lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  Played 5m 28s
 • Tragiczne losy pupila z serialu Przygody psa cywila. Historia z Koprem

  2 FEB 2024 · Nie jeździł koleją, ale za to kochał cukierki, kamerę i ściganie przestępców. O głównym rywalu Szarika, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ; - https://bit.ly/3vHRONz; - https://bit.ly/47I1wwH; lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  Played 5m 11s
 • Jak Bronisław Cieślak został porucznikiem Borewiczem? Historia z Koprem

  26 JAN 2024 · Nazywam się Borewicz. Sławomir Borewicz. O polskiej wersji agenta 007, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ - https://bit.ly/3vHRONz - https://bit.ly/47I1wwHLub lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M
  Played 6m 43s
 • Wybuch na planie serialu Polskie drogi. Historia z Koprem

  19 JAN 2024 · Tratujące konie i nieplanowane wybuchy, czyli kolejny dzień na planie Polskich Dróg. O legendarnej produkcji, która dała początek wielu długotrwałym karierą oraz związkom miłosnym, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ - https://bit.ly/3vHRONz - https://bit.ly/47I1wwH lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  Played 7m 7s
 • Tragedia rodzinna słynnego aktora z Domu. Historia z Koprem

  12 JAN 2024 · Miał wiele adresów i lokatorów, ale na zawsze pozostał Domem. O sekretach najsłynniejszej serialowej kamienicy, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Played 5m 10s
 • Na czym polega sekret sukcesu serialu ALTERNATYWY 4? Historia z Koprem

  10 JAN 2024 · Cenzura i zamurowana betoniarka, czyli śmieszne, bo prawdziwe. O kuriozalnej codzienności wielkiej płyty według Barei, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Played 6m 55s
 • Kulisy powstawania kultowej komedii PRL: Poszukiwany, poszukiwana. Historia z Koprem

  28 DEC 2023 · Smażenie kotleta mielonego to trudna sztuka. O tym jak „znaleziono” Wojciecha Pokorę do grania „poszukiwanego”, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Played 6m 19s
 • Rotmistrz Jaworski – legenda wojny polsko-bolszewickiej. Historia z Koprem

  18 DEC 2023 · Krew nie do zmycia! O brutalnym sposobie na wolność wg Feliksa Jaworskiego, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Played 5m 46s
 • Wielka miłość Mariana Kociniaka. Historia z Koprem

  15 DEC 2023 · Marian Kociniak bez teatru, dobrej zabawy i żony nie mógł żyć. O rozpętywaniu czegoś więcej niż wojny, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Played 6m 50s
 • Dom Literatów i obsesja Sławomira Mrożka. Historia z Koprem

  8 DEC 2023 · Kogo w domu pełnym pisarzy unikał Sławomir Mrożek? O burzliwym Domu Literatów w Krakowie usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Played 7m 52s
Historia okiem Sławomira Kopra - historyka, autora książek historycznych, specjalisty od spraw, których na pewno nie znajdziecie w podręcznikach.
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search