Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Filmy Klasy "ŻET"

 • "Dragonball: Ewolucja"

  12 JUN 2024 · Dragon Ball Ewolucja, a więc najszybsza podróż ku temu, aby zrozumieć z jak potężnym, intergalaktycznym kupskiem ma się do czynienia oraz dlaczego nie należy robić takich rzeczy dzieciom. Bez względu na wiek. Ciekawostka - odtwórcą głównej roli (Goku) jest Billie Joe Armstrong, chociaż to nawet nie jest on. Pozdrawiamy, Kamil Macher, Kacper Ożóg.
  Played 1h 13m 9s
 • "Niewidzialna Wojna"

  21 APR 2024 · Patryk Vega toczy nierówną walkę z samym sobą i przegrywa. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy sobie o filmie, którego tytuł - jak żaden inny - sugeruje, że ten „obraz” nigdy nie powinien powstać. Panie i Panowie: Niewidzialna Wojna. Scenariusz (główna postać) i reżyseria: Patryk Vega
  Played 1h 37m 15s
 • "Zmierzch"

  7 APR 2024 · Jesteś niesamowicie szybki i silny. Masz bladą i lodowato zimną skórę. Twoje oczy (i źrenice) zmieniają kolor (a czasami rozmiar)...". I właśnie o tym będziemy sobie rozmawiać przy okazji omawiania pierwszej części sagi Zmierzch. Kamil Macher, Kacper Ożóg - Filmy Klasy "ŻET". Zapraszamy.
  Played 1h 28m 45s
 • Explicit

  "Hollywoodzkie Dz*wki Uzbrojone w Piły Łańcuchowe"

  24 MAR 2024 · Chcieliśmy wyr*chać Freda, a Fred Olen Ray wyr*chał nas. Hollywoodzkie dz*wki uzbrojone w piły łańcuchowe.  Zapraszamy.
  Played 1h 18m 31s
 • Explicit

  "Gulczas, A Jak Myślisz..."

  10 MAR 2024 · W pierwszym, pełnoprawnym odcinku odpowiemy sobie na pytanie czym jest bycie sigmą w stosunku do Andrzeja Leppera i Krzysztofa Rutkowskiego oraz co o tym wszystkim myśli sobie Wielki Brat. Zapraszamy!
  Played 1h 2m 44s
 • "The Room"

  20 FEB 2024 · W pierwszym, a w zasadzie zerowym, odcinku naszego podcastu zagłębiamy się w meandry wspaniałego umysłu, twórcy arcydzieła, jakim jest "The Room". Będą romase, wątki gangsterskie, a także elementy zarówno kina nowej przygody, jak i art house'owego nurtu wprost ze słonecznej Polski. Gotowi na tę moc wrażeń?
  Played 1h 14m 57s

Filmy Klasy Żet. Podcast o filmach, które oglądamy za Was, abyście Wy nie musieli tego robić. Jeden, wielki spoiler, z mniej lub bardziej potrzebnym strumieniem świadomości na temat produkcji, z...

show more
Filmy Klasy Żet. Podcast o filmach, które oglądamy za Was, abyście Wy nie musieli tego robić. Jeden, wielki spoiler, z mniej lub bardziej potrzebnym strumieniem świadomości na temat produkcji, z którymi nie powinniście mieć nic wspólnego... chociaż oczywiście możemy kłamać. Pozdrawiamy, Kamil Macher i Kacper Ożóg.
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search