Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

#EdheTi RADIOIMMAGINARIA

 • #castelsanpietroterme Film super!

  10 APR 2019 · ON AIR Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Sot do te flasim per film, per boten e kinemas edhe per tipologjitë e filmave qe preferohen ne kete industri! #Edheti www.radioimmaginaria.it
  10m 8s
 • #castelsanpietroterme Floket me te bukura!

  20 MAR 2019 · ON AIR Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Nje nga problemet me te medha per vajzat eshte trajtimi i flokeve, sidomos ne pranvere! Sot do t'ju keshilloj se si te trajtoni floket! :) #Edheti www.radioimmaginaria.it
  11m 4s
 • #castelsanpietroterme Irida Gjergji, Muzikë dhe modernitet

  6 MAR 2019 · ON AIR Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Keni degjuar si mund te bashkpunohet me muziken che modernitet? Degjoni ketu ;) #Edheti www.radioimmaginaria.it
  9m 50s
 • #castelsanpietroterme Muzike Internacionale apo patriotizem?

  20 FEB 2019 · ON AIR Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Hei miq! Si jeni? Sot do te flasim per festivalin Kenga Magjike edhe Ligji ri qe ka dalur ne Itali pas festivalit e San Remo! Degjoni ketu ;) #OkkinSu www.radioimmaginaria.it
  12m 22s
 • Kleanti live

  8 MAR 2018 · Radioimmaginaria ne Verona, Itali Pershendetje! Me quajne Kleanti, vi nga Vlora po jetoj ne Verona, e kjo eshte hera e parë që rregjistroj ne sherbim ne Shqip. Nese jeni kurjoza t'me njihni degjoni kete epizodë! :) #Edheti www.radioimmagiaria.it
  5m 39s
 • Tots Som Barcelona

  18 AUG 2017 · #Edheti www.radioimmagiaria.it
  1m 22s
 • Per Solidaritet

  4 MAY 2017 · Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Nga Shqiperia kan dhuruar 187.000 euro per te financiuar shkollet e Amatrice, nje qytet Italise pas termetit! Degjoni kete episode e Radioimmaginaria Albany #Edheti www.radioimmagiaria.it
  11m 50s
 • Nga Italia per Shqipetaret

  13 APR 2017 · Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Italia ka bere nje gje shum te bukur po per ta ditur do te degjoni kete episodin e Radioimmaginaria #Edheti www.radioimmagiaria.it
  11m 27s
 • Figurant per nje foto! ;)

  30 MAR 2017 · Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Sa here keni ederruar kur ishit vetem duke pire nje kafe ne klup te kishit nje shok ose shoqe gati per nje foto? Sot ne Radioimmaginaria Albany kete dhe nje gossip te shpejt per kengen e James Blunt! Me degjoni! #SyteLart www.radioimmaginaria.it
  9m 30s
 • Nese mendoni jeni inteligjent!

  16 MAR 2017 · Radioimmaginaria Albany, Itali Te mendoni pa folur mund te jete nje gabim. Mese kaloni shum kohe duke u menduar atehere dieni qe shkenca provon qe ju jeni inteligjent! ;) #SyteLart www.radioimmaginaria.it
  10m 59s

Radioimmaginaria Edhe Ti Radioimmaginaria flet te gjitha gjuhet e botës. Radioimmaginaria është e para dhë e vetmja rrjetë mediatike për adoleshentët nga 11deri ne 17 vjec. Jemi adoleshentë, duam të...

show more
Radioimmaginaria Edhe Ti
Radioimmaginaria flet te gjitha gjuhet e botës.
Radioimmaginaria është e para dhë e vetmja rrjetë mediatike për adoleshentët nga 11deri ne 17 vjec.
Jemi adoleshentë, duam të themi cfar mendojmë dhe kjo eshtë metoda më e mirë per ta bërë, për te transmetuar mendimet qe kemi ne kokë.
Duhen imagjinatë, nje mikrofonë dhe #SytëLartë
2012-2021(C) Radioimmaginaria
show less
Information
Author RADIOIMMAGINARIA
Categories News
Website -
Email -

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search