Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Budowanie Skutecznych Zespołów

 • Jak kultura organizacyjna wpływa na zespół, managerów i organizacje?

  21 JUN 2024 · Dziś odcinek o Yeti - wszyscy słyszeli, nikt nie widział. A większość z nas doświadcza skutków - mowa o kulturze organizacyjnej. Zaczniemy od tego. Czym w ogóle jest ta kultura organizacyjna i jaki ona ma wpływ na biznes, managerów i samych pracowników. Polem przejdziemy do 7 fundamentów a na koniec - na koniec opowiem Wam co Wy, jako managerowie, możecie zrobić aby ją poprawiać. 
  Played 26m 16s
 • Programy stażowe i zatrudnianie juniorów - jak przyciągnąć talenty? #98

  13 JUN 2024 · Zbliżają się wakacje, a więc czas na rekrutację przyszłych absolwentów oraz studentów, dlatego też wracam z tematem zatrudniania na stanowiska entry level. Porozmawiamy o tym czym są programy stażowe i czy warto je uruchamiać w Twojej organizacji. Porozmawiamy o tym co jest lepsze - praktyki, staż czy może po prostu stanowiska juniorskie. A na końcu zastanowimy się nad tym co się składa się na sensowny program i jak zachęcać dobrych ludzi, żeby aplikowali. Zapraszam.
  Played 28m 34s
 • Jak zaplanować i przeprowadzać efektywne spotkania w dziale sprzedaży? #97

  6 JUN 2024 · W dzisiejszym odcinku zaglądamy do zespołu sprzedaży - porozmawiamy o tym jaki cel mają spotkania z zespołem, jak często je prowadzić i co na nich mówić. Spojrzymy na dwa typy sytuacji - gdy mamy sukces i gdy jesteśmy w głębokim dołku. A na koniec kilka praktycznych wskazówek dla managerów - jak dobrze zarządzić harmonogramem spotkań i jaka powinna na nich być Wasza rola. Zapraszam!
  Played 45m 51s
 • Jak zatrzymać rotację personelu? #96

  29 MAY 2024 · Dziś porozmawiamy o rotacji pracowników. Zaczniemy od posegmentowania rotacji - spojrzymy na to zjawisko z różnych perspektyw. Następnie przyjrzymy się potencjalnym powodom a na koniec porozmawiamy o konkretnych narzędziach, które warto wdrażać, aby zatrzymać pracowników w organizacji. Zapraszam!
  Played 25m 32s
 • Procesy vs improwizacja - jak zdrowo zorganizować działania zespołu? #95

  23 MAY 2024 · Dziś porozmawiamy o procesach. I o improwizacji. O tym, dlaczego tak bardzo nie lubimy uporządkowanych działań i czy faktycznie upodabnianie się do korporacji to samo zło. Porozmawiamy o tym czym jest zdrowy proces i w jakich obszarach warto go wdrażać. Opowiem Wam o korzyściach z procesowego podejścia. A na koniec kilka praktycznych tipów, jak nie zabić kreatywności procesami. Zapraszam!
  Played 30m 23s
 • Jak przeprowadzać skuteczne rekrutacje wewnętrzne? #94

  16 MAY 2024 · Dziś porozmawiamy o rekrutacjach wewnętrznych, a dokładnie o tym, jakie warunki musi spełniać proces, aby zakończony został sukcesem. Zaczniemy standardowo od zalet i wad takiego rozwiązania, później opowiem Wam o najczęstszych błędach, które popełniają firmy, a na koniec kilka wskazówek, jak wdrożyć u siebie rekrutacje wewnętrzne. 
  Played 28m 19s
 • Jak pozyskać kluczową kadrę wspierającą skalowanie biznesu #93

  9 MAY 2024 · W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o najczęstszej barierze rozwoju, jaką obserwuję w firmach. A jest nią brak kluczowych ludzi, którzy ten rozwój mogą wspierać. Pokażę Wam nieco inne spojrzenie na temat - zastanowimy się wspólnie z czego może wynikać ta samotność managerów. Opowiem Wam o tym co zrobić, aby przyciągać do organizacji właściwych ludzi i kształtować u nich właściwe postawy. A jeśli spodoba Wam się temat dzisiejszego odcinka - mała niespodzianka na koniec. Zapraszam. https://hirewise.pl/webinar/
  Played 26m 47s
 • Jak wykorzystać exit interview do rozwoju organizacji? #92

  25 APR 2024 · Dziś porozmawiamy o exit interview i o tym, jak wspiera on rozwój i zmiany w firmie. Zaczniemy od tego czym jest, a czym nie jest ten wywiad. Porozmawiamy o tym, jakie są zasady jego przeprowadzania, aby zbierał niezbędne informacje. Omówię z Wami listę najważniejszych pytań oraz proces, który powinien temu towarzyszyć. Zapraszam! https://hirewise.pl/konsultacja/ https://hirewise.pl/praca/
  Played 37m 33s
 • Jak wybrać i wdrożyć zastępców kadry kierowniczej? #91

  18 APR 2024 · Dziś porozmawiamy o zastępcach dla kluczowych osób w organizacji, jakimi są managerowie. Zaczniemy od rozmowy o zaletach i wadach tworzenia planów awaryjnych. Następnie opowiem Wam o dobrych praktykach jak wybrać przyszłych zastępców, a na koniec — omówimy najlepsze metody onboardingu dla takich osób. Zapraszam! https://hirewise.pl/konsultacja/ https://hirewise.pl/praca/
  Played 32m 5s
 • 10 zasad skutecznego zatrudniania i wdrażania juniorów #90

  11 APR 2024 · Dziś porozmawiamy o zatrudnianiu juniorów. Zaczniemy od wad i zalet, a następnie poznacie zasady, które są niezbędne do tego, aby zatrudnianie osób początkujących miało naprawdę sens. Zapraszam! https://hirewise.pl/wycena/ https://hirewise.pl/praca/
  Played 25m 46s

Podcast Budowanie Skutecznych Zespołów to pozycja obowiązkowa w arsenale każdego managera, dyrektora i właściciela firmy. Ten podcast to kopalnia wiedzy na temat zarządzania oraz świadomego rozwijania zespołów.

show more
Podcast Budowanie Skutecznych Zespołów to pozycja obowiązkowa w arsenale każdego managera, dyrektora i właściciela firmy. Ten podcast to kopalnia wiedzy na temat zarządzania oraz świadomego rozwijania zespołów.
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search