Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Bajkowy Tata - audiobooki, wierszyki, rymowanki, opowiadania dla dzieci i młodzieży

 • Krówka Mutka

  22 JAN 2021 · Bajka o krówce, która zmaga się z mutyzmem wybiórczym. Swobodnie rozmawia w oborze i ze znajomymi, ale milczy lub nie rozmawia poza znanym otoczeniem i z nowo poznanymi zwierzętami.
  23m 33s
 • Bajki krótkie - Przyjemniaczek - Bajka budowlana

  19 JAN 2021 · Jeśli Twoje dziecko uwielbia narzędzia to ten wierszyk jest dla niego idealny. Bajka o tym co to jest majzel, żyrafa czy żabki oraz o ciężkiej pracy.
  2m 47s
 • Bajki krótkie - Co to jest szczęście?

  19 JAN 2021 · Co to jest szczęście, to krótka rymowanka dla dzieci, która w kilku zdaniach opisuje co to jest to szczęście i jak je osiągnąć.
  1m 17s
 • Bajki krótkie - Małpka Empatka

  15 JAN 2021 · Mała małpka dowiaduje się, że będzie miała braciszka. Nie jest zadowolona z tego powodu. Sprawdź, jak poradziła sobie z emocjami, gdy w domu pojawił się nowy członek rodziny.
  19m 25s
 • Wierszykowe Pomagajki - Magiczne Zachowania

  7 JAN 2021 · Wierszyk o starym, opuszczonym domu, wielkiej bibliotece i pewnym magicznym garnku. Wierszyk dla dzieci ukazujący niesfornemu chłopcu zalety dobrego zachowania.
  6m 26s
 • Bajka o wirusie w koronie

  7 JAN 2021 · Bajka dla dzieci o koronawirusie to rymowanka o tym, jak sobie radzić podczas epidemii, dlaczego warto myć ręce i zachować spokój.
  2m 53s
 • Zosia i tajemnica atlasu

  5 JAN 2021 · Tajemniczy atlas, pozostawiony córce przez tatę, ożywająca maskotka i czarodziejska noc. Spokojna bajka-usypianka, która uspokaja i pomaga dziecku zasnąć.
  14m 55s
 • Wierszyk na Boże Narodzenie

  23 DEC 2020 · Wesoły wierszyk dla dzieci na Boże Narodzenie. Mówi o tym co w Święta jest ważne i jak każdy może pomóc, aby były przyjemne i radosne.
  3m 34s
 • List do Świętego Mikołaja

  23 DEC 2020 · (0-7 lat) List, który zaginął wiele lat temu, Mikołaj na diecie i tajemnicza uliczka na Starym Mieście. Ta bajka przyniesie Wam wiele uśmiechu i radości. Czego więcej chcieć na Święta! Opowiadanie opisuje drogę pewnego listu, który zagubił się w drodze do Mikołaja. Historia dla dzieci o tym, że jeszcze nic straconego jeśli pod choinkę nie dostaniemy upragnionego prezentu.
  21m 18s
 • Młody Święty Mikołaj - Historia prawdziwa

  23 DEC 2020 · (0-7 lat) Bajka o Świętym Mikołaju. Nie będzie tu jednak za dużo magicznych stworzeń, ani opisu bieguna. Ta historia opowiada historię Mikołaja gdy jeszcze nie był świętym i nie mieszkał na biegunie.
  15m 32s

Znajdziesz tu bajki mojego autorstwa w formie audiobooków . Publikuję głównie rymowanki terapeutyczne z elementami żartu, zabawy, bajkoterapii oraz inne krótkie bajki o przeróżnej tematyce — o marzeniach, o emocjach,...

show more
Znajdziesz tu bajki mojego autorstwa w formie audiobooków .
Publikuję głównie rymowanki terapeutyczne z elementami żartu, zabawy, bajkoterapii oraz inne krótkie bajki o przeróżnej tematyce — o marzeniach, o emocjach, o tęczowych zebrach, o latających naleśnikach, opowiadania motywacyjne, edukacyjne rymowanki. Moje bajki odpowiadają na trudne dziecięce pytania i pomagają radzić sobie z emocjami. Wysłuchanie wybranej bajki powinno zająć maksymalnie trzydzieści minut. Chyba że ze wszystkich odcinków stworzysz playlistę, wtedy jednorazowe słuchanie może się wydłużyć ;)
Treść wszystkich opublikowanych tu bajek znajdziesz na moim blogu pod adresem www.bajkowytata.com.

Poza nagrywaniem audiobooków piszę również bajki na zamówienie oraz wynajmuję głos na godziny jako lektor :)

Zapraszam do słuchania, czytania i współpracy.
Marek Opaska
Bajkowy Tata
info@bajkowytata.com
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search