Anna Madka Boska to podcast stworzony dla osób, które nie boją się sięgać poza stereotypy i ograniczenia wymyślone przez człowieka.

Jesteś ciekawska i wiesz, że nie jesteśmy tutaj bez przyczyny i że każdy z nas ma Misję oraz Talenty, by tę Misję realizować?

Jesteś zmęczona powielaniem schematów rodzinnych, życiem od-do? Szukasz spełnienia i obfitości i czujesz, że droga do nich wiedzie przez Ciebie samą?

Nazywam się Ania Morzy-Brzosko i wspieram innych podróżników w ich drodze do zrozumienia swojej Misji na Ziemi i jej realizowania. Razem zajrzymy do najodleglejszych zakątków Twojej Duszy.
Twoja odwaga do stawiania czoła Cieniom i asertywność w uznaniu Twojego Blasku są warunkiem niezbędnym do osiągnięcia radości życia i przelania jej na Twoje dzieci, na Twoją rodzinę. To JEST droga usłana różami - piękna i obfita, ale również bolesna. Nie jesteś w niej sama.

Jak Ci mogę pomóc?
Pracuję z Wysokimi Energiami, używając regresji, coachingu, mentoringu, technik oddechowych, EFT, soul body fusion, technik medytacyjnych, mindfulness, uwalania uczuć, oczyszczania energetycznego, podróży emocjonalnej.
Podczas konsultacji wstępnej określamy, gdzie jesteś a gdzie dążysz i co Ci w tym pomoże.
Program kolejnych sesji jest oparty o Święty Projekt Duszy - wykonuję dla Ciebie pełny odczyt i używamy go jako drogowskazu w podróży ku realizacji Twojej Misji i poczuciu radości życia.

Do zobaczenia!

Zapraszam do współpracy:
annamadkaboska@gmail.com
Anna Madka Boska to podcast stworzony dla osób, które nie boją się sięgać poza stereotypy i ograniczenia wymyślone przez człowieka. Jesteś ciekawska i wiesz, że nie jesteśmy tutaj bez przyczyny i że każdy z nas ma Misję oraz Talenty, by tę Misję realizować? Jesteś zmęczona powielaniem schematów rodzinnych, życiem od-do? Szukasz spełnienia i obfitości i czujesz, że droga do nich wiedzie przez Ciebie samą? Nazywam się Ania Morzy-Brzosko i wspieram innych podróżników w ich drodze do zrozumienia swojej Misji na Ziemi i jej realizowania. Razem zajrzymy do najodleglejszych zakątków Twojej Duszy. Twoja odwaga do stawiania czoła Cieniom i asertywność w uznaniu Twojego Blasku są warunkiem niezbędnym do osiągnięcia radości życia i przelania jej na Twoje dzieci, na Twoją rodzinę. To JEST droga usłana różami - piękna i obfita, ale również bolesna. Nie jesteś w niej sama. Jak Ci mogę pomóc? Pracuję z Wysokimi Energiami, używając regresji, coachingu, mentoringu, technik oddechowych, EFT, soul body fusion, technik medytacyjnych, mindfulness, uwalania uczuć, oczyszczania energetycznego, podróży emocjonalnej. Podczas konsultacji wstępnej określamy, gdzie jesteś a gdzie dążysz i co Ci w tym pomoże. Program kolejnych sesji jest oparty o Święty Projekt Duszy - wykonuję dla Ciebie pełny odczyt i używamy go jako drogowskazu w podróży ku realizacji Twojej Misji i poczuciu radości życia. Do zobaczenia! Zapraszam do współpracy: annamadkaboska@gmail.com read more read less
 • #63 Grudzień, Głupiec i realny optymizm
  10 Dec, 2023 - 11:47
 • #62 Pełnia w Bliźniętach i Błędy Poznawcze
  27 Nov, 2023 - 32:48
 • #61 Transformacyjny Nów w Skorpionie
  14 Nov, 2023 - 15:04
 • #60 Pełnia w Byku i Moc w Listopadzie
  31 Oct, 2023 - 08:38
 • #59 W październiku rozgość się na tronie swojego życia
  13 Oct, 2023 - 16:08
 • #58 Równonoc jesienna i moc wdzięczności
  21 Sep, 2023 - 15:52
 • #57 Wrzesień. Śmierć i odrodzenie
  8 Sep, 2023 - 18:17
 • #56 Iluzje Ego i Pełnia w Rybach
  28 Aug, 2023 - 18:43
 • #55 Cesarski sierpień i moc teraźniejszości
  31 Jul, 2023 - 13:33
 • #54 Nów w Raku i Oczekiwanie Cudownej Przemiany
  15 Jul, 2023 - 17:55
 • There are no episodes.
Loading