00:00
46:19
Odcinek 84 podcastu Z Warsztatu Lidera „Jak mądrze rekrutować nowych pracowników? Rady dla liderów.” to rozmowa z Weroniką Szatan, która od kilku lat buduje most między kandydatami i pracodawcami w świecie IT. Na co dzień prowadzi dział rekrutacji w firmie u2i, gdzie konsekwentnie powiększa istniejące zespoły o kolejnych specjalistów, równocześnie troszcząc się o utrzymanie obecnych talentów w firmie.

Rekrutacja to kluczowy element budowy silnego zespołu, a wybór właściwych pracowników ma ogromny wpływ na sukces organizacji.

Na co powinni zwrócić uwagę liderzy planując rekrutację nowego pracownika? Jak zdefiniować kluczowe kompetencje kandydata? Czym charakteryzuje się najlepszy pracownik i czy warto czekać na gwiazdę?

Zapraszamy do wysłuchania 84 odcinka podcastu, podczas którego Weronika Szatan
dzieli się swoim kilkuletnim doświadczeniem w rekrutacji i podaje praktyczne wskazówki
dla liderów, będące pomocą w rekrutacji odpowiednich pracowników.

Strona odcinka: https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/jak-madrze-rekrutowac-pracownikow-rady-dla-liderow-weronika-szatan-leaders-island-podcast-84/

Weronika Szatan - LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/weronika-szatan/
Odcinek 84 podcastu Z Warsztatu Lidera „Jak mądrze rekrutować nowych pracowników? Rady dla liderów.” to rozmowa z Weroniką Szatan , która od kilku lat buduje most między kandydatami i pracodawcami w świecie IT. Na co dzień prowadzi dział rekrutacji w firmie u2i, gdzie konsekwentnie powiększa istniejące zespoły o kolejnych specjalistów, równocześnie troszcząc się o utrzymanie obecnych talentów w firmie. Rekrutacja to kluczowy element budowy silnego zespołu, a wybór właściwych pracowników ma ogromny wpływ na sukces organizacji. Na co powinni zwrócić uwagę liderzy planując rekrutację nowego pracownika? Jak zdefiniować kluczowe kompetencje kandydata? Czym charakteryzuje się najlepszy pracownik i czy warto czekać na gwiazdę? Zapraszamy do wysłuchania 84 odcinka podcastu , podczas którego Weronika Szatan dzieli się swoim kilkuletnim doświadczeniem w rekrutacji i podaje praktyczne wskazówki dla liderów, będące pomocą w rekrutacji odpowiednich pracowników. Strona odcinka: https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/jak-madrze-rekrutowac-pracownikow-rady-dla-liderow-weronika-szatan-leaders-island-podcast-84/ Weronika Szatan - LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/weronika-szatan/ read more read less

4 months ago #development, #hr, #leadership, #lider, #rekrutacja, #rozmowakwalifikacyjna, #rozwój, #zespół