00:00
49:30
Odcinek 73 podcastu Z Warsztatu Lidera Od menedżera liniowego do lidera liderów to rozmowa z Maciejem Stawiszyńskim - Software Engineering Leader w Motorola Solutions Polska z 19-stoletnim doświadczeniem pracy jako Software Engineer, Technical Lead, Architect, Scrum Master, kierownik projektów i engineering leader w projektach realizujących systemy dla służb bezpieczeństwa publicznego.

W planowaniu rozwoju liderskiego, często pomijany jest moment przejścia z roli kierownika liniowego do second - line managera, czyli lidera liderów. Role te znacząco różnią się od siebie i wymagają posiadania odpowiedniej wiedzy i kompetencji. Second-line menedżer ma duży wpływ na organizację, a jego praca w dużej mierze skupia się na zarządzaniu rezultatami i przyszłością firmy.

Czym wyróżnia się rola second - line menedżera? Jakie cechy powinna mieć osoba planująca objęcie takiej funkcji? Jak przygotować się na nowe wyzwania?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Maciejem Stawiszyńskim, który dzieli się swoim praktycznym doświadczeniem pracy w roli second-line menedżera i daje cenne wskazówki, jak dobrze przygotować się do tej funkcji – tak, aby skutecznie prowadzić innych liderów, osiągać rezultaty i planować kierunek rozwoju organizacji.

TEN PODCAST ODPOWIADA NA NASTĘPUJĄCE PYTANIA:

1. Second-line menedżer – czym charakteryzuje się ta rola i co ją odróżnia od funkcji kierownika liniowego?
2. Jak określić swoją motywację do zarządzania ludźmi i od czego rozpocząć przygotowania do tej roli?
3. Jakie umiejętności powinien mieć lider liderów? Jakie cechy są pomocne, a które mogą okazać się przeszkodą w skutecznym wypełnianiu powierzonych zadań?
4. Jak rozwijać się w roli lidera liderów i co robić, aby szlifować swój warsztat?

Strona podcastu:
https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/od-menedzera-liniowego-do-lidera-liderow-maciej-stawiszynski-leaders-island-podcast-73/
Odcinek 73 podcastu Z Warsztatu Lidera „ Od menedżera liniowego do lidera liderów ” to rozmowa z Maciejem Stawiszyńskim - Software Engineering Leader w Motorola Solutions Polska z 19-stoletnim doświadczeniem pracy jako Software Engineer, Technical Lead, Architect, Scrum Master, kierownik projektów i engineering leader w projektach realizujących systemy dla służb bezpieczeństwa publicznego. W planowaniu rozwoju liderskiego, często pomijany jest moment przejścia z roli kierownika liniowego do second - line managera, czyli lidera liderów. Role te znacząco różnią się od siebie i wymagają posiadania odpowiedniej wiedzy i kompetencji. Second-line menedżer ma duży wpływ na organizację, a jego praca w dużej mierze skupia się na zarządzaniu rezultatami i przyszłością firmy. Czym wyróżnia się rola second - line menedżera? Jakie cechy powinna mieć osoba planująca objęcie takiej funkcji? Jak przygotować się na nowe wyzwania? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Maciejem Stawiszyńskim , który dzieli się swoim praktycznym doświadczeniem pracy w roli second-line menedżera i daje cenne wskazówki, jak dobrze przygotować się do tej funkcji – tak, aby skutecznie prowadzić innych liderów, osiągać rezultaty i planować kierunek rozwoju organizacji. TEN PODCAST ODPOWIADA NA NASTĘPUJĄCE PYTANIA: 1. Second-line menedżer – czym charakteryzuje się ta rola i co ją odróżnia od funkcji kierownika liniowego? 2. Jak określić swoją motywację do zarządzania ludźmi i od czego rozpocząć przygotowania do tej roli? 3. Jakie umiejętności powinien mieć lider liderów? Jakie cechy są pomocne, a które mogą okazać się przeszkodą w skutecznym wypełnianiu powierzonych zadań? 4. Jak rozwijać się w roli lidera liderów i co robić, aby szlifować swój warsztat? Strona podcastu: https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/od-menedzera-liniowego-do-lidera-liderow-maciej-stawiszynski-leaders-island-podcast-73/ read more read less

about 1 year ago #development, #kierownikliniowy, #leadership, #leadersislandpodcast, #manager, #menedżer, #podcast, #secondline, #teambuilding, #teamleading