00:00
53:23
Odcinek 53 „Czy skuteczna organizacja szuka lidera od zaraz?” podcastu  Z Warsztatu Lidera to rozmowa z Krzysztofem Rasiem, vice prezesem ds. technologii i szefem polskiego oddziału Bitpanda. Podczas naszego kolejnego już spotkania z Krzyśkiem, opowiemy o nowym i niezwykle interesującym graczu na polskim rynku fintech, który przybliża świat inwestowania w aktywa cyfrowe, każdemu, kto tylko dysponuje dostępem do internetu!

Na tle firmy Bitpanda opowiemy, od czego zacząć budowanie oddziału, organizacji oraz zespołu, dlaczego brak aktywnego działania jest czasem bardziej skuteczne niż szybkie realizowanie wyznaczonych celów i na jakim etapie budowy  zwracać uwagę na kulturę w zespole, a na jakim w organizacji?

Na podstawie swojego szerokiego doświadczenia, Krzysztof opowie, jak planować świadomie cele organizacji i co mają ze sobą wspólnego nord star oraz prezydenckie 100 dni? W końcu, poruszymy niełatwy temat rekrutacji, również na rynku krakowskim, wskazując czym Bitpanda przyciąga osoby, które najlepiej pasują do jej organizacji i co robi, aby wartości i postawy okazały się wspólnym i autentycznym mianownikiem długotrwałej współpracy.

Chcesz poznać skuteczne kroki budowania organizacji, dowiedzieć się, które role są kluczowe na początku i dlaczego; poznać nieszablonowe podejście do Employer Value Proposition?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu Z Warsztatu Lidera


Pytania do odcinka:

1. Jak dobierać osoby do zespołu a jak do firmy?

2. Szybki wzrost – jakie ma znaczenie w kontekście wyzwań dla liderów?

3. Różnica między liderem zespołu a liderem liderów. 

4. Czy lepiej awansować wewnętrznie, czy szukać lidera na zewnątrz?

Strony powiązane z tym odcinkiem:

Profil Krzysztofa na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/krzysztofras/
Strona Bitpanda: https://www.bitpanda.com/pl
Odcinek 53 „Czy skuteczna organizacja szuka lidera od zaraz?” podcastu  Z Warsztatu Lidera to rozmowa z Krzysztofem Rasiem, vice prezesem ds. technologii i szefem polskiego oddziału Bitpanda. Podczas naszego kolejnego już spotkania z Krzyśkiem, opowiemy o nowym i niezwykle interesującym graczu na polskim rynku fintech, który przybliża świat inwestowania w aktywa cyfrowe, każdemu, kto tylko dysponuje dostępem do internetu! Na tle firmy Bitpanda opowiemy, od czego zacząć budowanie oddziału, organizacji oraz zespołu, dlaczego brak aktywnego działania jest czasem bardziej skuteczne niż szybkie realizowanie wyznaczonych celów i na jakim etapie budowy  zwracać uwagę na kulturę w zespole, a na jakim w organizacji? Na podstawie swojego szerokiego doświadczenia, Krzysztof opowie, jak planować świadomie cele organizacji i co mają ze sobą wspólnego nord star oraz prezydenckie 100 dni? W końcu, poruszymy niełatwy temat rekrutacji, również na rynku krakowskim, wskazując czym Bitpanda przyciąga osoby, które najlepiej pasują do jej organizacji i co robi, aby wartości i postawy okazały się wspólnym i autentycznym mianownikiem długotrwałej współpracy. Chcesz poznać skuteczne kroki budowania organizacji, dowiedzieć się, które role są kluczowe na początku i dlaczego; poznać nieszablonowe podejście do Employer Value Proposition? Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu Z Warsztatu Lidera Pytania do odcinka: 1. Jak dobierać osoby do zespołu a jak do firmy? 2. Szybki wzrost – jakie ma znaczenie w kontekście wyzwań dla liderów? 3. Różnica między liderem zespołu a liderem liderów.  4. Czy lepiej awansować wewnętrznie, czy szukać lidera na zewnątrz? Strony powiązane z tym odcinkiem: Profil Krzysztofa na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/krzysztofras/ Strona Bitpanda: https://www.bitpanda.com/pl read more read less

2 years ago #bitpanda, #budowanieorganizacji, #employervalueproposition, #fintech, #skutecznylider