00:00
54:22
Speaker Agency; kurumlara özel vizyon geliştiren, ilham veren ve motive eden programlar tasarlayan ve organize eden profesyonel bir konuşmacı ajansıdır.

Bankacılık, Sigorta, İlaç, Otomotiv, Telekominikasyon, Enerji, FMCG, Kozmetik, Perakende gibi sektörlerden 400’ün üzerindeki kuruma; çalışan toplantıları ve müşteri etkinlikleri için hizmet verdik.

Konuşmacı Servisi, Master of Ceremony & Business Show, Konsept Çözümler ve Master Class Programlar alanlarında geniş konuşmacı, program sunucusu ve danışman portföyümüz ile iş dünyasının vizyonunu geliştiren programlar dizayn etmeye devam ediyoruz.

Bilgi için: www.speakeragency.com.tr
Speaker Agency; kurumlara özel vizyon geliştiren, ilham veren ve motive eden programlar tasarlayan ve organize eden profesyonel bir konuşmacı ajansıdır. Bankacılık, Sigorta, İlaç, Otomotiv, Telekominikasyon, Enerji, FMCG, Kozmetik, Perakende gibi sektörlerden 400’ün üzerindeki kuruma; çalışan toplantıları ve müşteri etkinlikleri için hizmet verdik. Konuşmacı Servisi, Master of Ceremony & Business Show, Konsept Çözümler ve Master Class Programlar alanlarında geniş konuşmacı, program sunucusu ve danışman portföyümüz ile iş dünyasının vizyonunu geliştiren programlar dizayn etmeye devam ediyoruz. Bilgi için: www.speakeragency.com.tr read more read less

3 years ago #aslışarman, #kişiselveriler, #kvkk, #yücezerey