00:00
33:45
“Na kim ci bardziej zależy? Na nim czy na świecie?” Vialin zadał jedno pytanie, które przechyliło szalę decyzji. Z dusza na ramieniu Livid wraca do wioski.

W wywiadzie rozmawiamy o platformie Whatpad:
- dlaczego jest tak ważna dla Oli?
- jak to się zaczęło i co jest dzisiaj?
- rankingi, komentarze, gwiazdki
- kto dostarcza efekty specjalne podczas nagrania wywiadu?

Zajrzyj na profil Vivid-Aurum na Wattpadzie. Czytaj 3 tom "Emocje - Cetus Universum". To dalsze przygody Livid i jej przyjaciół.

Książka “Ucieleśnione Emocje. Vivid Aurum.”
To książka fantasy czytanej w odcinkach, oraz wywiady z autorką, ciekawi goście, niespodzianki, emocje.

Jaki kształt ma twoja wyobraźnia?
Zapomnij o ograniczeniach i daj się ponieść swojej wyobraźni. Czytając tę książkę, emocje będą buzować w rytmie dwóch serc. Gniew, radość, smutek czy nieśmiałość. A gdyby każda emocja miała kształt i konkretny wygląd? Ta książka to drzwi do świata gdzie wyobraźnia jest bronią, schronieniem, miłością. Magia istnieje. Jesteś gotowy?

Przydatne linki:
książka papierowa do kupienia: https://tiny.pl/t2lbs
książka ebook: https://tiny.pl/97btr
strona autorki: http://lividaurum.pl/
fanpage na FB: https://www.facebook.com/UcielesnioneEmocje
Youtube: https://tiny.pl/9qdfp
Produkcja: https://ewaturek.com/
“Na kim ci bardziej zależy? Na nim czy na świecie?” Vialin zadał jedno pytanie, które przechyliło szalę decyzji. Z dusza na ramieniu Livid wraca do wioski. W wywiadzie rozmawiamy o platformie Whatpad: - dlaczego jest tak ważna dla Oli? - jak to się zaczęło i co jest dzisiaj? - rankingi, komentarze, gwiazdki - kto dostarcza efekty specjalne podczas nagrania wywiadu? Zajrzyj na profil Vivid-Aurum na Wattpadzie. Czytaj 3 tom "Emocje - Cetus Universum". To dalsze przygody Livid i jej przyjaciół. Książka “Ucieleśnione Emocje. Vivid Aurum.” To książka fantasy czytanej w odcinkach, oraz wywiady z autorką, ciekawi goście, niespodzianki, emocje. Jaki kształt ma twoja wyobraźnia? Zapomnij o ograniczeniach i daj się ponieść swojej wyobraźni. Czytając tę książkę, emocje będą buzować w rytmie dwóch serc. Gniew, radość, smutek czy nieśmiałość. A gdyby każda emocja miała kształt i konkretny wygląd? Ta książka to drzwi do świata gdzie wyobraźnia jest bronią, schronieniem, miłością. Magia istnieje. Jesteś gotowy? Przydatne linki: książka papierowa do kupienia: https://tiny.pl/t2lbs książka ebook: https://tiny.pl/97btr strona autorki: http://lividaurum.pl/ fanpage na FB: https://www.facebook.com/UcielesnioneEmocje Youtube: https://tiny.pl/9qdfp Produkcja: https://ewaturek.com/ read more read less

2 years ago #akcja, #aleksandraturek, #audiobook, #aurum, #book, #emocje, #ewaturek, #ewaturekdtm, #fanfiction, #fantasy, #korea, #książka, #livid, #saga, #ucieleśnione, #ucieleśnioneemocje, #vivid, #wyobraźnia, #wywiad