00:00
69:28
Bu bölümümüzün konuğu Uğur Umutluoğlu ile danışmanlık ve yazılımcı toplulukları üzerine konuştuk. Uğur, bizlere danışmanlık verdiği teknoloji şirketlerindeki sorunlardan, kullandıkları yazılım dillerinden ve o şirketlerdeki yazılım kültürlerinden bahsetti.

Ayrıca danışmanlık işinin artı ve eksilerini konuşup, sektörel konulara da değindik. Uğur ile Türkiye’de bir topluluk yönetmenin, etkinlikler düzenlemenin zorunluklarını ve güzel yanlarını tartıştık. Kendi projelerinden de bahseden Uğur ile yaptığımız bölümümüzü umarım keyiflerle dinlersiniz.

Email → umutluoglu@gmail.com
Blog → http://umutluoglu.com/
Twitter → https://twitter.com/umutluoglu
Devnot → http://devnot.com/
TalentOps → https://talentops.net/
Bu bölümümüzün konuğu Uğur Umutluoğlu ile danışmanlık ve yazılımcı toplulukları üzerine konuştuk. Uğur, bizlere danışmanlık verdiği teknoloji şirketlerindeki sorunlardan, kullandıkları yazılım dillerinden ve o şirketlerdeki yazılım kültürlerinden bahsetti. Ayrıca danışmanlık işinin artı ve eksilerini konuşup, sektörel konulara da değindik. Uğur ile Türkiye’de bir topluluk yönetmenin, etkinlikler düzenlemenin zorunluklarını ve güzel yanlarını tartıştık. Kendi projelerinden de bahseden Uğur ile yaptığımız bölümümüzü umarım keyiflerle dinlersiniz. Email → umutluoglu@gmail.com Blog → http://umutluoglu.com/ Twitter → https://twitter.com/umutluoglu Devnot → http://devnot.com/ TalentOps → https://talentops.net/ read more read less

4 years ago #design, #devnot, #paraşüt, #pm, #software, #talentops, #tasarım, #umutluoğlu, #uğur, #yazılım, #ürün