00:00
59:13
Yepyeni bir podcast konseptiyle aranızdayız. Paraşüt'le Üretim Bandı: Teknik, Ender Ahmet Yurt tarafından sunulan, firmaların yazılım süreçlerini teknik açıdan irdeleyen bir podcast. Biz yine ürün geliştirme süreçleri üzerine konuşmaya devam ederken, Ender daha teknik konulara değinecek.

Teknik'in ilk bölümünde enerji sektöründe boy gösteren İsveç merkezli Metry şirketinin Development Team Lead'i Uğur Atar'ı misafir ettik. Uğur ile Metry'de kullandıkları yazılım dillerinden, yazılımcılarının şirket içindeki rollerinden, bir ürünün fikir aşamasından hayata geçene kadar süreçteki yazılımcıların rollerinden ve şirketin yazılımcı kültüründen konuştuk.

Uğur aynı zamanda kardeş podcastimiz Codefiction'ın da sunucularından. Codefiction bizim gibi yazılım ve ürün geliştirme konularıyla ilgili bölümler çekiyor. Dinlemiyorsanız dinlemenizi tavsiye ederiz.

https://codefiction.simplecast.com/ veya herhangi bir podcast uygulamasından Codefiction diye aratabilirsiniz.
Yepyeni bir podcast konseptiyle aranızdayız. Paraşüt'le Üretim Bandı: Teknik, Ender Ahmet Yurt tarafından sunulan, firmaların yazılım süreçlerini teknik açıdan irdeleyen bir podcast. Biz yine ürün geliştirme süreçleri üzerine konuşmaya devam ederken, Ender daha teknik konulara değinecek. Teknik'in ilk bölümünde enerji sektöründe boy gösteren İsveç merkezli Metry şirketinin Development Team Lead'i Uğur Atar'ı misafir ettik. Uğur ile Metry'de kullandıkları yazılım dillerinden, yazılımcılarının şirket içindeki rollerinden, bir ürünün fikir aşamasından hayata geçene kadar süreçteki yazılımcıların rollerinden ve şirketin yazılımcı kültüründen konuştuk. Uğur aynı zamanda kardeş podcastimiz Codefiction'ın da sunucularından. Codefiction bizim gibi yazılım ve ürün geliştirme konularıyla ilgili bölümler çekiyor. Dinlemiyorsanız dinlemenizi tavsiye ederiz. https://codefiction.simplecast.com/ veya herhangi bir podcast uygulamasından Codefiction diye aratabilirsiniz. read more read less

4 years ago #agile, #ci, #design, #development, #metry, #paraşüt, #product, #scrum, #software, #startup, #tasarım, #yazılım, #çevik, #ürün