00:00
33:13
Sukcesja. Temat, który bez wątpienia zyskuje na popularności. Po części dzięki serialowi o tym samym tytule, ale chyba bardziej z powodu rosnącej wiedzy przedsiębiorców.
Przekazywanie sterów swojej firmy lub nagromadzonego majątku to kwestie, które wymagają planowania i zaangażowania.

Anna Maria Panasiuk od niemal 25 lat pomaga przedsiębiorcom uporządkować i zadbać o ich aktywa. Doradza w inwestycjach, wspiera w negocjacjach, a zamożne rodziny przeprowadza przez sukcesję.

W dzisiejszym odcinku podzieli się najlepszymi praktykami, które wspierają planowanie sukcesji. Porozmawiamy też o pułapkach, które czyhają na przedsiębiorców i ich sukcesorów.

⭐ Anna Maria Panasiuk Wealth Advisor: https://annamariapanasiuk.com/
***

📩 Zapisz się do newslettera: www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter
Sukcesja. Temat, który bez wątpienia zyskuje na popularności. Po części dzięki serialowi o tym samym tytule, ale chyba bardziej z powodu rosnącej wiedzy przedsiębiorców. Przekazywanie sterów swojej firmy lub nagromadzonego majątku to kwestie, które wymagają planowania i zaangażowania. Anna Maria Panasiuk od niemal 25 lat pomaga przedsiębiorcom uporządkować i zadbać o ich aktywa. Doradza w inwestycjach, wspiera w negocjacjach, a zamożne rodziny przeprowadza przez sukcesję. W dzisiejszym odcinku podzieli się najlepszymi praktykami, które wspierają planowanie sukcesji. Porozmawiamy też o pułapkach, które czyhają na przedsiębiorców i ich sukcesorów. ⭐ Anna Maria Panasiuk Wealth Advisor: https://annamariapanasiuk.com/ *** 📩 Zapisz się do newslettera: www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter read more read less

9 months ago #annamariapanasiuk, #majątek, #przedsiębiorca, #przedsiębiorczość, #przedsiębiorczyni, #sukcesja, #wealthadvisor, #współpraca, #zaprojektujswojbiznes