00:00
85:29
W kilku ostatnich odcinkach wspomniałem o strategii, która zwróciła uwagę niektórych z Was, ponieważ jej logika jest bardzo prosta, a przy tym generowane zyski są bardzo atrakcyjne. Mam na myśli strategię opartą na pomyśle Gary Antonacciego, którego gościłem w swoim podcaście. Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, więc zdecydowałem przygotować materiał w formie wpisu na blogu, gdzie dokładnie opiszę całą strategię.

Dziś mam dla Was odcinek w którym rozmawiam z profesjonalnymi, licencjonowanymi inwestorami w USA, zarządzającymi portfelami liczonymi w grubych milionach dolarów. To co ich łączy, to wykorzystywanie podobnych metod inwestycyjnych, opartych właśnie na pomyśle Gary Antonacciego.

Ten odcinek nie jest sponsorowany ani nie promuje żadnych produktów. Zależało mi, aby dotrzeć do profesjonalistów wykorzystujących w praktyce określone metodologie inwestycyjne.

Strona odcinka: https://systemtrader.pl/032
W kilku ostatnich odcinkach wspomniałem o strategii, która zwróciła uwagę niektórych z Was, ponieważ jej logika jest bardzo prosta, a przy tym generowane zyski są bardzo atrakcyjne. Mam na myśli strategię opartą na pomyśle Gary Antonacciego, którego gościłem w swoim podcaście. Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, więc zdecydowałem przygotować materiał w formie wpisu na blogu, gdzie dokładnie opiszę całą strategię. Dziś mam dla Was odcinek w którym rozmawiam z profesjonalnymi, licencjonowanymi inwestorami w USA, zarządzającymi portfelami liczonymi w grubych milionach dolarów. To co ich łączy, to wykorzystywanie podobnych metod inwestycyjnych, opartych właśnie na pomyśle Gary Antonacciego. Ten odcinek nie jest sponsorowany ani nie promuje żadnych produktów. Zależało mi, aby dotrzeć do profesjonalistów wykorzystujących w praktyce określone metodologie inwestycyjne. Strona odcinka: https://systemtrader.pl/032 read more read less

4 years ago #antonacci, #inwestowanie, #momentum, #trading