00:00
27:31
Odcinek specjalny podcastu "Ogarnij Chaos®" w który opowiadam o 10 pytaniach, które wpłynęły na kształt projektu.

Okazją do jego nagrania jest rocznica. Dziesięć lat temu, w 2011 r. rozpocząłem pełnowymiarową przygodę z rozwojem projektu „Ogarnij Chaos®”. Uznałem, że być może przyda się Wam takie spojrzenie na to, jakie pytania doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj, czyli pomagania osobom przeciążonym wychodzić z przepracowania, aby mogły cieszyć się życiem, którego pragną.

Dla tych z Was, którzy podejmują się wieloletnich przedsięwzięć, rozwijają swoje projekty, być może będzie to inspiracja do rozwoju, do poszukiwania właściwego kierunku działania. A dla tych, którzy kibicują temu projektowi, będzie to ciekawe zajrzenie za kulisy tego projektu.

Zapraszam do posłuchania!

===> Po wysłuchaniu odcinka wypełnij proszę ankietę i podziel się swoją opinią:
http://marcinkwiecinski.pl/specjalny1ankieta

===> Materiały do podcastu (w tym transkrypt):
http://marcinkwiecinski.pl/specjalny1
Odcinek specjalny podcastu "Ogarnij Chaos®" w który opowiadam o 10 pytaniach, które wpłynęły na kształt projektu. Okazją do jego nagrania jest rocznica. Dziesięć lat temu, w 2011 r. rozpocząłem pełnowymiarową przygodę z rozwojem projektu „Ogarnij Chaos®”. Uznałem, że być może przyda się Wam takie spojrzenie na to, jakie pytania doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj, czyli pomagania osobom przeciążonym wychodzić z przepracowania, aby mogły cieszyć się życiem, którego pragną. Dla tych z Was, którzy podejmują się wieloletnich przedsięwzięć, rozwijają swoje projekty, być może będzie to inspiracja do rozwoju, do poszukiwania właściwego kierunku działania. A dla tych, którzy kibicują temu projektowi, będzie to ciekawe zajrzenie za kulisy tego projektu. Zapraszam do posłuchania! ===> Po wysłuchaniu odcinka wypełnij proszę ankietę i podziel się swoją opinią: http://marcinkwiecinski.pl/specjalny1ankieta ===> Materiały do podcastu (w tym transkrypt): http://marcinkwiecinski.pl/specjalny1 read more read less

2 years ago #biznes, #ogarnijchaos, #produktywnosc