00:00
91:12
Ryto allegro. Kultūrinių publikacijų apžvalga.
Pažintis su vienu žymiausių Ignalinos krašto tautodailininkų, skulptoriumi Svajūnu Rimkevičiumi.
Rašytojos Dalios Staponkutės komentaras apie užmarštį.
Prasideda 5-asis eksperimentinio kino festivalis „Suspaustas laikas“. Ar lietuviai režisieriai drąsiai eksperimentuoja ir ar eksperimentinis kinas turi socialinę, politinę, lytinę tapatybę? Pokalbis su festivalio vadovu Artūru Liutostanskiu.
Įteikti konkurso „Jaunojo dizainerio prizas 2020“ apdovanojimai. „Peržiūrėdami atsiųstus darbus supratome, kad ne tik mes gyvenome su nerimu, bet ir kūrėjai. Didelė dalis darbų nagrinėja įvairias socialines temas: nerimas, emocinis intelektas, vienatvė, asmeninė erdvė. Ne mažai darbų vystė spekuliatyvinį dizainą, kūrė edukacines priemones vaikams, medicininių įrankių dizainą,“ – įžvalgomis dalinasi Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro direktorius Marius Urbanavičius. Apie „Jaunojo dizainerio prizą“ mintimis dalysis M. Urbanavičius ir laureatai Justinas Dadonas, Ada Rotomskytė bei Paulina Bradūnaitė.
Įpusėjo Lietuvos nacionalino dramos teatro rekonstrukcija. Vienas jos tikslų – peroganizuoti pastatą taip, kad visos salės taptų pasiekiamos per vieną įėjimą. Po statybų aikštelę su teatro direktoriumi Martynu Budraičiu pasivaikščiojo kolegė Birutė Rutkauskaitė.
Kas skambės šios savaitės „Klasikos koncertų salėse“ – LRT KLASIKOS vyr. muzikos redaktorės Rasos Murauskaitės apžvalgoje.
Ved. Austėja Kuskienė.
Ryto allegro. Kultūrinių publikacijų apžvalga. Pažintis su vienu žymiausių Ignalinos krašto tautodailininkų, skulptoriumi Svajūnu Rimkevičiumi. Rašytojos Dalios Staponkutės komentaras apie užmarštį. Prasideda 5-asis eksperimentinio kino festivalis „Suspaustas laikas“. Ar lietuviai režisieriai drąsiai eksperimentuoja ir ar eksperimentinis kinas turi socialinę, politinę, lytinę tapatybę? Pokalbis su festivalio vadovu Artūru Liutostanskiu. Įteikti konkurso „Jaunojo dizainerio prizas 2020“ apdovanojimai. „Peržiūrėdami atsiųstus darbus supratome, kad ne tik mes gyvenome su nerimu, bet ir kūrėjai. Didelė dalis darbų nagrinėja įvairias socialines temas: nerimas, emocinis intelektas, vienatvė, asmeninė erdvė. Ne mažai darbų vystė spekuliatyvinį dizainą, kūrė edukacines priemones vaikams, medicininių įrankių dizainą,“ – įžvalgomis dalinasi Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro direktorius Marius Urbanavičius. Apie „Jaunojo dizainerio prizą“ mintimis dalysis M. Urbanavičius ir laureatai Justinas Dadonas, Ada Rotomskytė bei Paulina Bradūnaitė. Įpusėjo Lietuvos nacionalino dramos teatro rekonstrukcija. Vienas jos tikslų – peroganizuoti pastatą taip, kad visos salės taptų pasiekiamos per vieną įėjimą. Po statybų aikštelę su teatro direktoriumi Martynu Budraičiu pasivaikščiojo kolegė Birutė Rutkauskaitė. Kas skambės šios savaitės „Klasikos koncertų salėse“ – LRT KLASIKOS vyr. muzikos redaktorės Rasos Murauskaitės apžvalgoje. Ved. Austėja Kuskienė. read more read less

3 years ago