00:00
50:06
Ten odcinek jest odpowiedzią na wiele próśb naszej męskiej części widzów i słuchaczy. I jest to też doskonały odcinek do posłuchania w parze, bo tzw. “kryzys męskości” dotyczy nas wszystkich.
Wierzymy, że ten odcinek choć trochę rozwieje wątpliwości czy jest ten kryzys męskości, czy…może go nie ma?
Szukając odpowiedzi na to pytanie, sięgnęłyśmy do najnowszego badania pt. „Looking at the Men”, przeprowadzonych w Polsce przez trzy firmy badawcze: Kantar, IRCenter, Adres:Media.
Naszymi gośćmi są: Agnieszka Becler, analityczka w firmie Adres:Media, oraz Piotr Wnuk, socjolog i badacz w firmie Kantar Polska.
Co mówią o sobie polscy mężczyźni? Możecie być zaskoczeni.

Czego dowiesz się z tego odcinka:
 • czy kryzys męskości istnieje
 • jaki jest obraz współczesnego mężczyzny
 • co to jest “rozproszona męskość”
 • jaki jest współczesny mężczyzna w relacjach
 • nasze komentarze i doświadczenia z sesji Radykalnego Wybaczania

Po wysłuchaniu tego odcinka możesz:
 • umówić się na sesję z Magdaleną lub Ewą (info@metoda-tippinga.pl)
 • przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalne Wybaczanie”
 • sprawdzić nasze warsztaty na: www.metodatippinga.pl/web/sklep
 • zasubskrybować nasze filmy na kanale YT https://tiny.pl/7g9gm
 • podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc
A także:
 • ocenić nasz podcast gwiazdkami, jeśli uważasz, że jest wartościowy :-)

Jeśli masz pytania do naszych gości, możesz do nich napisać:
agnieszka.becler@adresmedia.pl
piotr.wnuk@kantar.com

Radykalne Wybaczanie autorstwa Colina Tippinga to potężne i skuteczne narzędzia do pracy nad sobą, które od 20 lat przynoszą ulgę, spokój i poczucie lekkości życia milionom ludzi na świecie. Instytut Metody Tippinga to jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce.


Prowadzące to:
 • Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, terapeutka, przedsiębiorczyni,
 • Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach, współpracownik Instytutu.
Przydatne linki:
Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/
Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/
Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/
Ten odcinek jest odpowiedzią na wiele próśb naszej męskiej części widzów i słuchaczy. I jest to też doskonały odcinek do posłuchania w parze, bo tzw. “kryzys męskości” dotyczy nas wszystkich. Wierzymy, że ten odcinek choć trochę rozwieje wątpliwości czy jest ten kryzys męskości, czy…może go nie ma? Szukając odpowiedzi na to pytanie, sięgnęłyśmy do najnowszego badania pt. „Looking at the Men”, przeprowadzonych w Polsce przez trzy firmy badawcze: Kantar, IRCenter, Adres:Media. Naszymi gośćmi są: Agnieszka Becler, analityczka w firmie Adres:Media, oraz Piotr Wnuk, socjolog i badacz w firmie Kantar Polska. Co mówią o sobie polscy mężczyźni? Możecie być zaskoczeni. Czego dowiesz się z tego odcinka: czy kryzys męskości istnieje jaki jest obraz współczesnego mężczyzny co to jest “rozproszona męskość” jaki jest współczesny mężczyzna w relacjach nasze komentarze i doświadczenia z sesji Radykalnego Wybaczania Po wysłuchaniu tego odcinka możesz: umówić się na sesję z Magdaleną lub Ewą (info@metoda-tippinga.pl) przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalne Wybaczanie” sprawdzić nasze warsztaty na: www.metodatippinga.pl/web/sklep zasubskrybować nasze filmy na kanale YT https://tiny.pl/7g9gm podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc A także: ocenić nasz podcast gwiazdkami, jeśli uważasz, że jest wartościowy :-) Jeśli masz pytania do naszych gości, możesz do nich napisać: agnieszka.becler@adresmedia.pl piotr.wnuk@kantar.com Radykalne Wybaczanie autorstwa Colina Tippinga to potężne i skuteczne narzędzia do pracy nad sobą, które od 20 lat przynoszą ulgę, spokój i poczucie lekkości życia milionom ludzi na świecie. Instytut Metody Tippinga to jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce. Prowadzące to: Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, terapeutka, przedsiębiorczyni, Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach, współpracownik Instytutu. Przydatne linki: Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/ Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/ Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/ read more read less

5 months ago #badania, #colintipping, #duchowość, #emocje, #ewaturek, #instytutmetodytippinga, #kryzysmęskości, #magdalenaczaja, #metodatippinga, #męskość, #osobisty, #radykalnewybaczanie, #relacje, #rodzice, #rozwój, #sesjaradykalnegowybaczania, #terapia, #trener, #wybaczanie