00:00
06:59
K vánočnímu času neodmyslitelně patří i tradiční kuchyně, cukroví a lahodné nápoje. Nemusí to být ale jen vaječný likér nebo svařák, čím si zpříjemníte Vánoce. Překvapte svou rodinu a přátele originálním čajovým drinkem, kterému se dá jen stěží odolat.

Poslední adventní neděle si zaslouží něco speciálního. Připravili jsme pro vás společně s teatendrem Jiřím Boháčem čajový drink s názvem Karma Police. Příprava je snadná, na jeho základ jsme použili naši zimní novinku Pu-Erh Karma s vyváženou kombinací brusinek a s nádechem třešňových tónů.
K vánočnímu času neodmyslitelně patří i tradiční kuchyně, cukroví a lahodné nápoje. Nemusí to být ale jen vaječný likér nebo svařák, čím si zpříjemníte Vánoce. Překvapte svou rodinu a přátele originálním čajovým drinkem, kterému se dá jen stěží odolat. Poslední adventní neděle si zaslouží něco speciálního. Připravili jsme pro vás společně s teatendrem Jiřím Boháčem čajový drink s názvem Karma Police. Příprava je snadná, na jeho základ jsme použili naši zimní novinku Pu-Erh Karma s vyváženou kombinací brusinek a s nádechem třešňových tónů. read more read less

3 years ago #boháč, #jiří, #oxalis, #pu-erh, #vánoce