00:00
36:45
Planujesz sukcesję? Podejdź do tego na spokojnie i kompleksowo. A najlepiej ze specjalistą u boku.

  • Po pierwsze, zrób inwentaryzację tego, co posiadasz od strony majątkowo-prawnej.
  • Po drugie, zastanów się, kto będzie zarządzał Twoim majątkiem lub Twoją firmą w przyszłości. Czy jesteś pewien, że Twoje dzieci lub małżonkowie mają odpowiednie kompetencje?
  • Po trzecie, przyjrzyj się dokładnie aspektom prawnym i podatkowym, na przykład, czy w umowach spółek zostały zawarte odpowiednie zapisy?
  • Po czwarte, nie przeprowadzaj sukcesji w pojedynkę. Znajdź specjalistów, którzy pomogą Ci uniknąć problemów i konfliktów.


Posłuchaj dzisiejszego odcinka z Pawłem Miszkurką – ekspertem od prawa spadkowego – i dowiedz się, jak krok po kroku mądrze przeprowadzić sukcesję, jakie czynności podjąć i jak zabezpieczyć się od strony prawnej, by wszystko poszło tak, jak należy.


📢 Płatna promocja
***

Partnerem odcinka jest Exorigo Upos: integrujemy systemy oraz dostarczamy usługi IT wspierające Twój biznes.
Poznaj Exorigo Upos: https://www.exorigo-upos.pl/

***
Partnerem dzisiejszego odcinka jest MobileMed: https://www.mobilemed.pl/

***

🎥 Obejrzyj najnowszy odcinek już w czwartek o czwartej na stronie audycji: https://zaprojektujswojezycie.pl
📩 Zapisz się do newslettera: www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter
Planujesz sukcesję? Podejdź do tego na spokojnie i kompleksowo. A najlepiej ze specjalistą u boku. Po pierwsze, zrób inwentaryzację tego, co posiadasz od strony majątkowo-prawnej. Po drugie, zastanów się, kto będzie zarządzał Twoim majątkiem lub Twoją firmą w przyszłości. Czy jesteś pewien, że Twoje dzieci lub małżonkowie mają odpowiednie kompetencje? Po trzecie, przyjrzyj się dokładnie aspektom prawnym i podatkowym, na przykład, czy w umowach spółek zostały zawarte odpowiednie zapisy? Po czwarte, nie przeprowadzaj sukcesji w pojedynkę. Znajdź specjalistów, którzy pomogą Ci uniknąć problemów i konfliktów. Posłuchaj dzisiejszego odcinka z Pawłem Miszkurką – ekspertem od prawa spadkowego – i dowiedz się, jak krok po kroku mądrze przeprowadzić sukcesję, jakie czynności podjąć i jak zabezpieczyć się od strony prawnej, by wszystko poszło tak, jak należy. 📢 Płatna promocja *** Partnerem odcinka jest Exorigo Upos: integrujemy systemy oraz dostarczamy usługi IT wspierające Twój biznes. Poznaj Exorigo Upos: https://www.exorigo-upos.pl/ *** Partnerem dzisiejszego odcinka jest MobileMed: https://www.mobilemed.pl/ *** 🎥 Obejrzyj najnowszy odcinek już w czwartek o czwartej na stronie audycji: https://zaprojektujswojezycie.pl 📩 Zapisz się do newslettera: www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter read more read less

8 months ago #biznes, #business, #czwartekoczwartej, #firma, #innowacje, #inspiracja, #lifedesign, #pieniądze, #przedsiębiorca, #przedsiębiorczość, #przedsiębiorczyni, #rozwojosobisty, #rozwój, #wywiadyzprzedsiębiorcami, #wyzwania, #zaprojektujswojeżycie, #zmiany