00:00
18:18
Czy zastanawiasz się nad rzuceniem etatu i założeniem własnej firmy? Myślisz, że to jedyny sposób, na wykorzystanie swojego potencjału? Jeśli jesteś zdecydowana/ny na otworzenie własnej działalności, to w jaki sposób zostawić etat, by przejść "na swoje?".

W tym odcinku:

🔹 Zadam Ci ważne pytanie, od którego zaczniemy rozmyślania nad tym, jakie wyjście jest dla Ciebie najlepsze?
🔹 Dowiesz się, kiedy jest odpowiedni moment, by zrezygnować z etatu i założyć własną działalność.
🔹 Porównam przykładowe obowiązki związane z prowadzeniem własnej działalności, a obowiązkami związanymi z pracą na etacie.
🔹 Podpowiem, w jaki sposób warto przygotowywać się do prowadzenia własnej firmy, gdy jesteś pracownikiem etatowym oraz jak odejść z pracy, by nie palić za sobą mostów.
🔹 Pokażę Ci realny obraz pierwszych lat pracy "na swoim".
🔹 Odpowiem na pytanie: czy wszyscy musimy być przedsiębiorcami?


Wszystkie książki, o których opowiedziałam w podcaście, znajdziesz na stronie: www.kamilarowinska.pl .
Czy zastanawiasz się nad rzuceniem etatu i założeniem własnej firmy? Myślisz, że to jedyny sposób, na wykorzystanie swojego potencjału? Jeśli jesteś zdecydowana/ny na otworzenie własnej działalności, to w jaki sposób zostawić etat, by przejść "na swoje?". W tym odcinku: 🔹 Zadam Ci ważne pytanie, od którego zaczniemy rozmyślania nad tym, jakie wyjście jest dla Ciebie najlepsze? 🔹 Dowiesz się, kiedy jest odpowiedni moment, by zrezygnować z etatu i założyć własną działalność. 🔹 Porównam przykładowe obowiązki związane z prowadzeniem własnej działalności, a obowiązkami związanymi z pracą na etacie. 🔹 Podpowiem, w jaki sposób warto przygotowywać się do prowadzenia własnej firmy, gdy jesteś pracownikiem etatowym oraz jak odejść z pracy, by nie palić za sobą mostów. 🔹 Pokażę Ci realny obraz pierwszych lat pracy "na swoim". 🔹 Odpowiem na pytanie: czy wszyscy musimy być przedsiębiorcami? Wszystkie książki, o których opowiedziałam w podcaście, znajdziesz na stronie: www.kamilarowinska.pl . read more read less

2 years ago #biznes, #etatczybiznes, #firma, #kamilarowinska, #kamilarowińska, #kobietaniezalezna, #marcinkokoszka, #mariuszmszyca, #master, #mastermind, #polskafirma, #powerponiedzialek, #przedsiebiorca, #przedsiębiorca, #rowińskabusinesscoaching, #rozwoj, #rozwojosobisty, #sukces, #wlasnafirma, #wlasnybiznes