00:00
37:50
Pobież raport: Jak inwestować na rynkach zagranicznych…
i dlaczego warto zacząć już TERAZ?


https://zagranica.strefainwestorow.pl/

Odpowiednia dywersyfikacja to jeden z ważniejszych elementów w długoterminowym inwestowaniu, a dywersyfikacja geograficzna to jedna z większych słabości polskich inwestorów. Dlatego w 106 odcinku podcastu, wspólnie z Szymonem Machalicą, opowiadamy o 3 ważnych kwestiach, które warto znać i wiedzieć zanim się zacznie inwestować zagranicą.
Dzisiejszy materiał opieramy w głównej mierze na informacjach ze specjalnego raportu, który w ramach Strefy Global Market przygotowaliśmy wspólnie z ekspertami z Saxo Banku. W tym raporcie odpowiadamy i rozwiewamy największe wątpliwości związane z inwestowaniem zagranicą, jakie zgłosili nam w ankiecie polscy inwestorzy. Przygotowany przez nas materiał możecie pobrać zupełnie za darmo, a dla osób, które zdecydują się na to jest niespodzianka, w środku znajduje link, który wszystkim osobom, które zdecydują się otworzyć rachunek inwestycyjny do końca stycznia daje extra bonus 200EUR na pokrycie kosztów zbudowania swojego portfolio.

Raport jest dostępny zarówno w formie do czytania jak również w postaci audiobooka, poruszamy w nim najważniejsze kwestie związane z barierami jakie można napotkać gdy zdecydujemy się na inwestowanie zagranicą, także zachęcam do pobierania link w opisie tego materiału.

Moment na wyjście ze swoimi inwestycjami poza Polskę jest odpowiedni chociażby dlatego, że partner tego odcinka Saxo Bank właśnie wprowadził rewolucję cenową i znacząco obniżył prowizje i wszelkie opłaty na swojej platformie.
Ja nazywam się Paweł Biedrzycki i zapraszam do wysłuchania podcastu w którym opowiemy o tym co warto wiedzieć zanim się zacznie inwestować zagranicą.


  • 00:03:07 Jak i dlaczego zwiększały się w Polsce możliwości inwestowania zagranicą.
  • 00:07:21 Co to jest Home bias i dlaczego inwestorzy nie dywersyfikują swoich portfeli geograficznie.
  • 00:11:10 Prowizje i ryzyko walutowe w inwestowaniu zagranicą.
  • 00:18:53 Inwestowania zagranicą, a podatki.
  • 00:23:00 Największa różnica między inwestowaniem na GPW, a zagranicą.
Pobież raport: Jak inwestować na rynkach zagranicznych… i dlaczego warto zacząć już TERAZ ? https://zagranica.strefainwestorow.pl/ Odpowiednia dywersyfikacja to jeden z ważniejszych elementów w długoterminowym inwestowaniu, a dywersyfikacja geograficzna to jedna z większych słabości polskich inwestorów. Dlatego w 106 odcinku podcastu, wspólnie z Szymonem Machalicą, opowiadamy o 3 ważnych kwestiach, które warto znać i wiedzieć zanim się zacznie inwestować zagranicą. Dzisiejszy materiał opieramy w głównej mierze na informacjach ze specjalnego raportu, który w ramach Strefy Global Market przygotowaliśmy wspólnie z ekspertami z Saxo Banku. W tym raporcie odpowiadamy i rozwiewamy największe wątpliwości związane z inwestowaniem zagranicą, jakie zgłosili nam w ankiecie polscy inwestorzy. Przygotowany przez nas materiał możecie pobrać zupełnie za darmo, a dla osób, które zdecydują się na to jest niespodzianka, w środku znajduje link, który wszystkim osobom, które zdecydują się otworzyć rachunek inwestycyjny do końca stycznia daje extra bonus 200EUR na pokrycie kosztów zbudowania swojego portfolio. Raport jest dostępny zarówno w formie do czytania jak również w postaci audiobooka, poruszamy w nim najważniejsze kwestie związane z barierami jakie można napotkać gdy zdecydujemy się na inwestowanie zagranicą, także zachęcam do pobierania link w opisie tego materiału. Moment na wyjście ze swoimi inwestycjami poza Polskę jest odpowiedni chociażby dlatego, że partner tego odcinka Saxo Bank właśnie wprowadził rewolucję cenową i znacząco obniżył prowizje i wszelkie opłaty na swojej platformie. Ja nazywam się Paweł Biedrzycki i zapraszam do wysłuchania podcastu w którym opowiemy o tym co warto wiedzieć zanim się zacznie inwestować zagranicą. 00:03:07 Jak i dlaczego zwiększały się w Polsce możliwości inwestowania zagranicą. 00:07:21 Co to jest Home bias i dlaczego inwestorzy nie dywersyfikują swoich portfeli geograficznie. 00:11:10 Prowizje i ryzyko walutowe w inwestowaniu zagranicą. 00:18:53 Inwestowania zagranicą, a podatki. 00:23:00 Największa różnica między inwestowaniem na GPW, a zagranicą. read more read less

3 months ago #biznes, #ekonomia, #finanse, #gospodarka, #inwestowanie, #oszczędzanie, #pieniądze, #podatki, #spekulacja