Settings
Light Theme
Dark Theme

Özel Bölüm: Orçun Nisli ve Zeynep Akcay ile Serbest Oyun İmalatı: Anytown

Özel Bölüm: Orçun Nisli ve Zeynep Akcay ile Serbest Oyun İmalatı: Anytown
Aug 1, 2017 · 1h 6m 43s

Haftalardır yeni bir podcast yayına alacağımızdan bahsediyoruz, Beklediniz ve sonunda o gün geldi! Orçun ve Zeynep'in yapımcılığında hazırlanan Serbest Oyun İmalatı: Anytown'ı tanıtması için bu bölümde yakın arkadaşım Orçun'u davet...

show more
Haftalardır yeni bir podcast yayına alacağımızdan bahsediyoruz, Beklediniz ve sonunda o gün geldi! Orçun ve Zeynep'in yapımcılığında hazırlanan Serbest Oyun İmalatı: Anytown'ı tanıtması için bu bölümde yakın arkadaşım Orçun'u davet ettim. "Öncü" bir oyun yapımcısı olan Orçun bu bölümde bize detaylıca macerasını anlattı. Bu bölümde Orçun'un macerasından yola çıkarak, Türkiye'de oyun geliştirmeyi uzun uzadıya konuştuk. Orçun'un geçmişte geliştirdiği Monochroma'da yaşadığı engellerden, ve Anytown'u geliştirirken bu engellerden çıkardığı derslerden bahsettik. Son olarak, video çekmek yerine podcast çekmenin avantajlarına değindik.

Serbest Oyun İmalatı: Anytown podcastinin ilk bölmünü dinlemek için www.anytowngame.com adresini ziyaret edebilirsiniz, iTunes üzerinden bizi takip edebilir yada Speaker'dan https://www.spreaker.com/user/girisimcimuhabbeti/anytownpodcast-b01-2017-07-24 dinleyebilirsiniz.

Girişimci Muhabbeti Slack kanalımızdaki #Anytown kanalından veya info@anytowngame.com üzerinden Zeynep ve Orçun ile irtibata geçebilirsiniz.

Girişimci Muhabbeti bölümlerine www.girisimcimuhabbeti.com adresinden erişebilirsiniz. Biz iTunes ve Ekşi Sözlük üzerinden yorum bırakmayı unutmayın! İyi dinlemeler.
show less
Information
Author Gümlet Media
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search