00:00
41:43
W podkaście Ola GO 014 dowiesz się dlaczego warto założyć newsletter? Znajdziesz tutaj więcej o planowaniu koncepcji newslettera. Teraz czas na rozpoczęcie przygody z własnym newsletterem! Dowiesz się, jak zrobić dobry newsletter!

Czego dowiesz się w podkaście?

Dlaczego warto stworzyć własny newsletter?
Jaki jest cel newslettera?
Jak zadbać o to, by newsletter był korzystny i ciekawy dla odbiorcy?
Jakie są rodzaje newsletterów?
Jaka częstotliwość wysyłki jest dobra?
Co w mailach może się znajdować, jak one mogą wyglądać?
Koncepcja i plan – czyli jak zrobić dobry newsletter?

Stworzyłam też dla Ciebie ogromną promocję -32% z okazji moich 32 urodzin na e-booki na hasło stolat. Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2020.

E-booki : http://olag.pl/ebooki
Transkrypcja i linki z podkastu: http://olag.pl/014
W podkaście Ola GO 014 dowiesz się dlaczego warto założyć newsletter? Znajdziesz tutaj więcej o planowaniu koncepcji newslettera. Teraz czas na rozpoczęcie przygody z własnym newsletterem! Dowiesz się, jak zrobić dobry newsletter! Czego dowiesz się w podkaście? Dlaczego warto stworzyć własny newsletter? Jaki jest cel newslettera? Jak zadbać o to, by newsletter był korzystny i ciekawy dla odbiorcy? Jakie są rodzaje newsletterów? Jaka częstotliwość wysyłki jest dobra? Co w mailach może się znajdować, jak one mogą wyglądać? Koncepcja i plan – czyli jak zrobić dobry newsletter? Stworzyłam też dla Ciebie ogromną promocję -32% z okazji moich 32 urodzin na e-booki na hasło stolat. Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2020. E-booki : http://olag.pl/ebooki Transkrypcja i linki z podkastu: http://olag.pl/014 read more read less

4 years ago