00:00
10:10
W tym odcinku podcastu poznasz 20 przydatnych słów i wyrażeń po niemiecku, które przydadzą Ci się w różnych sytuacjach życia codziennego.

Dodatkowo dowiesz się ciekawostki związanej z piciem alkoholu w Niemczech.


Podcast jest do posłuchania za darmo. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś otrzymywać dodatkowe notatki, materiały do lekcji, zadania, dostęp do prywatnej grupy podcastowej i wiele innych bonusów, to masz możliwość zostać moim patronem na stronie patronite.pl/cuzamendokupy i wspierać rozwój tego projektu.

Linki:
Zostań patronem -> https://patronite.pl/cuzamendokupy :)

https://cuzamendokupy.pl/
https://www.facebook.com/FrauMarcinkowska
https://www.instagram.com/agnes.marcinkowska.niemiecki/
https://www.tiktok.com/@fraumarcinkowska
W tym odcinku podcastu poznasz 20 przydatnych słów i wyrażeń po niemiecku, które przydadzą Ci się w różnych sytuacjach życia codziennego. Dodatkowo dowiesz się ciekawostki związanej z piciem alkoholu w Niemczech. Podcast jest do posłuchania za darmo. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś otrzymywać dodatkowe notatki, materiały do lekcji, zadania, dostęp do prywatnej grupy podcastowej i wiele innych bonusów, to masz możliwość zostać moim patronem na stronie patronite.pl/cuzamendokupy i wspierać rozwój tego projektu. Linki: Zostań patronem -> https://patronite.pl/cuzamendokupy :) https://cuzamendokupy.pl/ https://www.facebook.com/FrauMarcinkowska https://www.instagram.com/agnes.marcinkowska.niemiecki/ https://www.tiktok.com/@fraumarcinkowska read more read less

about 1 year ago #naukaniemieckiego, #niemiecki, #niemieckiodpodstaw, #podcastdonauki, #podcastdonaukiniemieckiego