00:00
63:36
W dzisiejszym, 38. odcinku podcastu moim gościem jest Sławomir Paruch – założyciel i partner w kancelarii Paruch Chruściel Schiffter Littler, która specjalizuje się w prawie HR.

Rozmawiamy o kilku wątkach, które można podsumować tak - to jest historia budowania kancelarii pierwszego wyboru. W tym przypadku kancelarii prawa HR.

W rozmowie poruszamy takie tematy jak:

- tworzenie nowej kancelarii  w trudnych okolicznościach rynkowych i w trakcie pandemii,
- budowanie zespołu w oparciu o wspólne wartości,
- układanie współpracy z innymi kancelariami i dołączenie do globalnej sieci prawniczej,
- pomysłach i inicjatywach, które procentują w kontaktach z klientami oraz w rozwijaniu prawniczego biznesu.

Dla mnie była to ciekawa opowieść prawnika, który od 24 lat obserwuje rynek, a od kilku lat bardzo aktywnie go formuje.

Ta rozmowa jest też o tyle wyjątkowa, że zarejestrowaliśmy ją także w formie video, które znajdziesz na YouTube, a równocześnie jest rozszerzeniem wywiadu, który ukazał się w najnowszym numerze drukowanego magazynu Marketing Prawniczy.

Więcej o magazynie dowiesz się na www.MarketingPrawniczy.com/magazyn
Pod tym adresem zamówisz też najnowszy numer albo prenumeratę.

Mam też inną ważną informację. Przygotowujemy 9. już edycję konferencji LEGAL MARKET DAY. LMD2022 odbędzie się 11 marca i w założeniu będzie hybrydowa - nie więcej niż 200 miejsc w Warszawie z mocnym networkingiem oraz max. 1000 dostępów online.
Ceny układamy tak, żeby absolutnie każdy prawnik w Polsce mógł wziąć udział w konferencji.

Szczegóły wkrótce na www.LegalMarketDay.com

Tymczasem zapraszam do wysłuchania rozmowy ze Sławomirem Paruchem.
W dzisiejszym, 38. odcinku podcastu moim gościem jest Sławomir Paruch – założyciel i partner w kancelarii Paruch Chruściel Schiffter Littler, która specjalizuje się w prawie HR. Rozmawiamy o kilku wątkach, które można podsumować tak - to jest historia budowania kancelarii pierwszego wyboru. W tym przypadku kancelarii prawa HR. W rozmowie poruszamy takie tematy jak: - tworzenie nowej kancelarii  w trudnych okolicznościach rynkowych i w trakcie pandemii, - budowanie zespołu w oparciu o wspólne wartości, - układanie współpracy z innymi kancelariami i dołączenie do globalnej sieci prawniczej, - pomysłach i inicjatywach, które procentują w kontaktach z klientami oraz w rozwijaniu prawniczego biznesu. Dla mnie była to ciekawa opowieść prawnika, który od 24 lat obserwuje rynek, a od kilku lat bardzo aktywnie go formuje. Ta rozmowa jest też o tyle wyjątkowa, że zarejestrowaliśmy ją także w formie video, które znajdziesz na YouTube, a równocześnie jest rozszerzeniem wywiadu, który ukazał się w najnowszym numerze drukowanego magazynu Marketing Prawniczy. Więcej o magazynie dowiesz się na www.MarketingPrawniczy.com/magazyn Pod tym adresem zamówisz też najnowszy numer albo prenumeratę. Mam też inną ważną informację. Przygotowujemy 9. już edycję konferencji LEGAL MARKET DAY. LMD2022 odbędzie się 11 marca i w założeniu będzie hybrydowa - nie więcej niż 200 miejsc w Warszawie z mocnym networkingiem oraz max. 1000 dostępów online. Ceny układamy tak, żeby absolutnie każdy prawnik w Polsce mógł wziąć udział w konferencji. Szczegóły wkrótce na www.LegalMarketDay.com Tymczasem zapraszam do wysłuchania rozmowy ze Sławomirem Paruchem. read more read less

2 years ago #adwokat, #agencjamarketingowa, #kancelaria, #kancelariaprawna, #marketing, #marketingprawniczy, #prawnik, #prawo, #radcaprawny