00:00
27:45
Ten odcinek miał być o czymś zupełnie innym, ale po wizycie w moim ukochanym Halo.Radio, a konkretnie w audycji Wojtka Krzyżaniaka, postanowiłem pogadać o tym o czym mówiliśmy na antenie. A właściwie nieco rozwinąć temat, bo wiem, że wokół odchudzania narosło dużo mitów.

Wybrałem 10 mitów o których słyszę od osób z którymi rozmawiam lub czytam w wiadomościach, które otrzymuję od śledzących mnie na Facebooku czy na blogu oraz oczywiście słuchaczy Mocnego Podcastu.

Mity z którymi się rozprawiam to:

#1 - Nie stać mnie na wizytę u dietetyka
#2 - Nie umiem gotować
#3 - Nie mam czasu na gotowanie
#4 - A może dieta pudełkowa?
#5 - Najlepsza dieta to MŻ czyli mniej żreć
#6 - Nie wytrzymam na diecie, z resztą nie wiem którą wybrać
#7 - Zacznę się więcej ruszać po prostu i schudnę
#8 - A jeśli przejdę na dietę to już nigdy nie będę mógł zjeść nic słodkiego albo niezdrowego?
#9 - Nie uda mi się odchudzanie, bo ja często wyjeżdżam
#10 - Nie każdy może schudnąć

A ponieważ Wojtek zainspirował mnie do kończenia podcastu przepisem na coś dobrego, to postanowiłem zacząć z górnego... K jak kapsaicyna. Jest ostro, naprawdę ostro.
Ten odcinek miał być o czymś zupełnie innym, ale po wizycie w moim ukochanym Halo.Radio, a konkretnie w audycji Wojtka Krzyżaniaka, postanowiłem pogadać o tym o czym mówiliśmy na antenie. A właściwie nieco rozwinąć temat, bo wiem, że wokół odchudzania narosło dużo mitów. Wybrałem 10 mitów o których słyszę od osób z którymi rozmawiam lub czytam w wiadomościach, które otrzymuję od śledzących mnie na Facebooku czy na blogu oraz oczywiście słuchaczy Mocnego Podcastu. Mity z którymi się rozprawiam to: #1 - Nie stać mnie na wizytę u dietetyka #2 - Nie umiem gotować #3 - Nie mam czasu na gotowanie #4 - A może dieta pudełkowa? #5 - Najlepsza dieta to MŻ czyli mniej żreć #6 - Nie wytrzymam na diecie, z resztą nie wiem którą wybrać #7 - Zacznę się więcej ruszać po prostu i schudnę #8 - A jeśli przejdę na dietę to już nigdy nie będę mógł zjeść nic słodkiego albo niezdrowego? #9 - Nie uda mi się odchudzanie, bo ja często wyjeżdżam #10 - Nie każdy może schudnąć A ponieważ Wojtek zainspirował mnie do kończenia podcastu przepisem na coś dobrego, to postanowiłem zacząć z górnego... K jak kapsaicyna. Jest ostro, naprawdę ostro. read more read less

4 years ago #dieta, #dietetyk, #gotowanie, #harrisa, #mocnypodcast, #odchudzanie, #podcast, #przepis