00:00
16:20
Kontynuujemy naszą podróż do Meksyku. Tym razem z Mexico City wyruszymy do Puebli słynącej z czekolady i kościołów, Taxco zwanego srebrnym miastem gdzie Chrystus góruje nad okolicą i odwiedzimy Acapulco by wziąć udział w lokalnym widowisku i odpocząć nad Oceanem.

Mam nadzieję, że czujesz niedosyt - ja bardzo! Już planuję kolejne wyprawy do Meksyku, a tymczasem życzę Ci przyjemnego słuchania i miej dzisiaj wspaniały dzień!


A jeśli nie słuchałaś/nie słuchałeś jeszcze pierwszej części podcastu z podróży do Meksyku to znajdziesz ją we wcześniejszym odcinku pt. Taniec Azteków, Awokado z solą i piramidy:
https://wyjdzdoswiata.pl/podcasty/taniec-aztekow-awokado-z-sola-i-piramidy/


Więcej o mnie na Instargamie i na mojej stronie wyjdzdoswiata.pl


Jeśli chcesz wesprzeć moją twórczość i ten podcast to możesz postawić mi wirtualną kawę:
https://buycoffee.to/wyjdzdoswiata
Dziękuję, bardzo doceniam! <3


Pięknego dnia!
Asia


#wyjdzdoswiata


Kontynuujemy naszą podróż do Meksyku. Tym razem z Mexico City wyruszymy do Puebli słynącej z czekolady i kościołów, Taxco zwanego srebrnym miastem gdzie Chrystus góruje nad okolicą i odwiedzimy Acapulco by wziąć udział w lokalnym widowisku i odpocząć nad Oceanem. Mam nadzieję, że czujesz niedosyt - ja bardzo! Już planuję kolejne wyprawy do Meksyku, a tymczasem życzę Ci przyjemnego słuchania i miej dzisiaj wspaniały dzień! A jeśli nie słuchałaś/nie słuchałeś jeszcze pierwszej części podcastu z podróży do Meksyku to znajdziesz ją we wcześniejszym odcinku pt. Taniec Azteków, Awokado z solą i piramidy: https://wyjdzdoswiata.pl/podcasty/taniec-aztekow-awokado-z-sola-i-piramidy/ Więcej o mnie na Instargamie i na mojej stronie wyjdzdoswiata.pl Jeśli chcesz wesprzeć moją twórczość i ten podcast to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/wyjdzdoswiata Dziękuję, bardzo doceniam! &lt;3 Pięknego dnia! Asia #wyjdzdoswiata read more read less

about 1 year ago