00:00
24:55
To wyjątkowy odcinek mojego podcastu - nagrywany wspólnie z Masterami, podczas ostatniego dnia pobytu na biznesowym mastermindzie w pięknej Czarnogórze.

W tym odcinku przeprowadzam rozmowę z uczestnikami mojego półtorarocznego programu szkoleniowego RBC Master Business Trainig:
► Justyną Augustyniak - przedsiębiorcą, specjalistą BHP;
► Jakubem Gromkiem - autorem książki „Obudź swoją produktywność”, przedsiębiorcą i coachem;
► Marcinem Kokoszką - seryjnym przedsiębiorcą, autorem i współautorem książek „Coaching wart milion”, „Rozwiń swoją firmę” oraz kursu online o tym samym tytule.

Wysłuchaj podcastu i dowiedz się:
► czym jest mastermind i dlaczego warto w nim uczestniczyć?
► jak zorganizować mastermind, by był skuteczny?
► jakich ludzi wybierać i gdzie ich szukać?
► na co warto zwrócić uwagę, przy zakładaniu własnej grupy mastermind?

Zapraszam Cię do wysłuchania podcastu i podzielenia się swoją ważną lekcją w komentarzu!

Chcesz usłyszeć więcej na temat moich programów szkoleniowych i rozwijać się z RBC? Wypełnij krótką ankietę dostępną pod linkiem: www.kamilarowinska.pl/ankieta, a Dział Rozwoju RBC odezwie się do Ciebie z propozycją dopasowaną do Twoich potrzeb.


Książki Marcina i Jakuba zamówisz na mojej stronie www.kamilarowinska.pl.
To wyjątkowy odcinek mojego podcastu - nagrywany wspólnie z Masterami, podczas ostatniego dnia pobytu na biznesowym mastermindzie w pięknej Czarnogórze. W tym odcinku przeprowadzam rozmowę z uczestnikami mojego półtorarocznego programu szkoleniowego RBC Master Business Trainig: ► Justyną Augustyniak - przedsiębiorcą, specjalistą BHP; ► Jakubem Gromkiem - autorem książki „Obudź swoją produktywność”, przedsiębiorcą i coachem; ► Marcinem Kokoszką - seryjnym przedsiębiorcą, autorem i współautorem książek „Coaching wart milion”, „Rozwiń swoją firmę” oraz kursu online o tym samym tytule. Wysłuchaj podcastu i dowiedz się: ► czym jest mastermind i dlaczego warto w nim uczestniczyć? ► jak zorganizować mastermind, by był skuteczny? ► jakich ludzi wybierać i gdzie ich szukać? ► na co warto zwrócić uwagę, przy zakładaniu własnej grupy mastermind? Zapraszam Cię do wysłuchania podcastu i podzielenia się swoją ważną lekcją w komentarzu! Chcesz usłyszeć więcej na temat moich programów szkoleniowych i rozwijać się z RBC? Wypełnij krótką ankietę dostępną pod linkiem: www.kamilarowinska.pl/ankieta, a Dział Rozwoju RBC odezwie się do Ciebie z propozycją dopasowaną do Twoich potrzeb.  Książki Marcina i Jakuba zamówisz na mojej stronie www.kamilarowinska.pl. read more read less

2 years ago #biznes, #firma, #jakubgromek, #kamilarowinska, #kamilarowińska, #marcinkokoszka, #master, #mastermind, #mastermindbiznesowy, #polskafirma, #powerponiedzialek, #przedsiebiorca, #przedsiębiorca, #rowińskabusinesscoaching, #rozwoj, #rozwojosobisty, #sukces, #wlasnafirma, #wlasnybiznes, #wyjazdmastermind