00:00
71:27
Mangozjemy to pilotażowy spin-off podcastu TRIGGER! Rozmawiamy tutaj o mandze, anime i Azji. Czy potrzeba większej rekomendacji?
W pierwszym epizodzie skupiamy się głownie na kilku wybranych tytułach mang, które zrecenzował na łamach bloga www.operacjapanda.pl Tomek "Danteveli". Ponadto wspominamy anime High Score Girl (do zobaczenia na netflix), które idealnie łączy naszą pasję do gier z nową serią podcastową.
Posłuchajcie, oceńcie i komentujcie!

Jeśli masz ochotę, to możesz postawić nam kawusię: https://buycoffee.to/triggerpodcast (obecnie zbieramy na nowy mikrofon dla Dantego :))

Wpadnij na naszego Discorda: https://discord.gg/AmUhyMH

Napisz do nas na: trigger@operacjapanda.pl

Śledź nas na:
TT: https://twitter.com/PodcastTrigger
IG: https://www.instagram.com/triggerpodcast/
FB: https://www.facebook.com/OperacjaPanda/

by: www.operacjapanda.pl
Mangozjemy to pilotażowy spin-off podcastu TRIGGER! Rozmawiamy tutaj o mandze, anime i Azji. Czy potrzeba większej rekomendacji? W pierwszym epizodzie skupiamy się głownie na kilku wybranych tytułach mang, które zrecenzował na łamach bloga www.operacjapanda.pl Tomek "Danteveli". Ponadto wspominamy anime High Score Girl (do zobaczenia na netflix), które idealnie łączy naszą pasję do gier z nową serią podcastową. Posłuchajcie, oceńcie i komentujcie! Jeśli masz ochotę, to możesz postawić nam kawusię: https://buycoffee.to/triggerpodcast (obecnie zbieramy na nowy mikrofon dla Dantego :)) Wpadnij na naszego Discorda: https://discord.gg/AmUhyMH Napisz do nas na: trigger@operacjapanda.pl Śledź nas na: TT: https://twitter.com/PodcastTrigger IG: https://www.instagram.com/triggerpodcast/ FB: https://www.facebook.com/OperacjaPanda/ by: www.operacjapanda.pl read more read less

about 1 year ago #anime, #asia, #manga, #netflix, #waneko