00:00
50:32
Dalším hostem Diabetes Podcastu byl Pavel Slanec, muž, který pracuje v potravinářském průmyslu a má cukrovku. Je to schizofrenní? Důležité faktory jsou disciplína, řád, sport a také moderní technologie, říká.

V tomto díle dále popisuje zvládání cukrovky při pracovních cestách do zahraničí a také jak se chová při byznysových večeřích. Na cukrovce bohužel nevidí nic dobrého, proto radí, ať plánujete a staráte se o sebe, aby vás to jednoho dne nedoběhlo.
Diabetes Podcast moderuje: Honza Hrušovský

Produkce: Jakub Viliš

Hudba: Michal Princ

Fotograf: Vojtěch Klapuch

Všechny epizody Diabetes Podcastu poslouchejte na www.diabetespodcast.cz.

Další podcasty Raw Audio Productions najdete www.rawaudio.cz.

Otázky, postřehy nebo kritické připomínky posílejte, prosím, na adresu play@rawaudio.
Dalším hostem Diabetes Podcastu byl Pavel Slanec , muž, který pracuje v potravinářském průmyslu a má cukrovku. Je to schizofrenní? Důležité faktory jsou disciplína, řád, sport a také moderní technologie, říká. V tomto díle dále popisuje zvládání cukrovky při pracovních cestách do zahraničí a také jak se chová při byznysových večeřích. Na cukrovce bohužel nevidí nic dobrého, proto radí, ať plánujete a staráte se o sebe, aby vás to jednoho dne nedoběhlo. … Diabetes Podcast moderuje: Honza Hrušovský Produkce: Jakub Viliš Hudba: Michal Princ Fotograf: Vojtěch Klapuch Všechny epizody Diabetes Podcastu poslouchejte na www.diabetespodcast.cz. Další podcasty Raw Audio Productions najdete www.rawaudio.cz. Otázky, postřehy nebo kritické připomínky posílejte, prosím, na adresu play@rawaudio. read more read less

7 months ago #business, #cukrovka, #diabetes, #sport, #zdraví