00:00
16:30
http://seo-podcast.pl
Prowadzący: Paweł Cengiel

Link building, czyli w jaki sposób i skąd pozyskiwać linki pozycjonujące?

Odcinek ten poświęcimy pozyskiwaniu linków pozycjonujących. Rozpoczniemy od analizy aktualnego stanu profilu linków, aby dowiedzieć się, czy Twoja domena posiada historię i prowadzą do niej linki zwrotne, jakie są ich źródła i jaką stanowią wartość w oczach algorytmów wyszukiwarki Google.
Dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić działania konkurencji w tym zakresie. Za pomocą wymienionych aplikacji dowiesz się, jak zdobyć listę linków SEO w serwisach konkurencji.
Opowiem Ci także o innych metodach na pozyskanie linków pozycjonujących do swojego serwisu.
Na sam koniec poinformuję Cię, w jaki sposób zrzec się linków prowadzących do Twojej domeny, które mają niską wartość lub pochodzą ze spamowych serwisów. Dowiesz się, w jaki sposób przygotować listę linków do zrzeknięcia się i w jaki sposób ich się zrzec.

W tym filmie odpowiem na pytania:
➡️ Jak sprawdzić aktualny profil linków własnej domeny?
➡️ Skąd pozyskiwać linki pozycjonujące?
➡️ Jak sprawdzić linki pozycjonujące konkurencji?
➡️ Jak zmierzyć moc źródła, z którego pochodzi link?
➡️ Jak zrzec się linków o niskiej jakości?

Spis treści:
00:00 - Wstęp
01:07 - Jak sprawdzić aktualny profil linków?
06:20 - Skąd pozyskiwać linki pozycjonujące?
12:13 - Jak sprawdzić linki konkurencji?
14:12 - Jak zrzec się linków o niskiej jakości?
15:03 - Podsumowanie

🚀 Agencja SEO-WWW.PL: https://seopdcstl.ink/3v5lyk9
🔗 Sklep SEO: https://seopdcstl.ink/3On8ihu
🖥 Autorski kurs SEO: https://seopdcstl.ink/3aZnlAl
📚 Autorskie książki o SEO: https://seopdcstl.ink/3PFaIJx
✉️ Kontakt ze mną: https://seopdcstl.ink/3v2uXJs

Obserwuj moją agencję w social media:
➡️ Facebook: https://seopdcstl.ink/3ctrRYu
➡️ Instagram: https://seopdcstl.ink/3PJgwBG
➡️ LinkedIn: https://seopdcstl.ink/3aQO41Y

Posłuchaj wszystkich odcinków w formie podcastu:
🎵 Spotify: https://seopdcstl.ink/3PuioPi
🎵 Apple Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B9V5G9
🎵 Google Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B769nq

#pozycjonowanie #seo #google
http://seo-podcast.pl Prowadzący: Paweł Cengiel Link building, czyli w jaki sposób i skąd pozyskiwać linki pozycjonujące? Odcinek ten poświęcimy pozyskiwaniu linków pozycjonujących. Rozpoczniemy od analizy aktualnego stanu profilu linków, aby dowiedzieć się, czy Twoja domena posiada historię i prowadzą do niej linki zwrotne, jakie są ich źródła i jaką stanowią wartość w oczach algorytmów wyszukiwarki Google. Dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić działania konkurencji w tym zakresie. Za pomocą wymienionych aplikacji dowiesz się, jak zdobyć listę linków SEO w serwisach konkurencji. Opowiem Ci także o innych metodach na pozyskanie linków pozycjonujących do swojego serwisu. Na sam koniec poinformuję Cię, w jaki sposób zrzec się linków prowadzących do Twojej domeny, które mają niską wartość lub pochodzą ze spamowych serwisów. Dowiesz się, w jaki sposób przygotować listę linków do zrzeknięcia się i w jaki sposób ich się zrzec. W tym filmie odpowiem na pytania: ➡️ Jak sprawdzić aktualny profil linków własnej domeny? ➡️ Skąd pozyskiwać linki pozycjonujące? ➡️ Jak sprawdzić linki pozycjonujące konkurencji? ➡️ Jak zmierzyć moc źródła, z którego pochodzi link? ➡️ Jak zrzec się linków o niskiej jakości? Spis treści: 00:00 - Wstęp 01:07 - Jak sprawdzić aktualny profil linków? 06:20 - Skąd pozyskiwać linki pozycjonujące? 12:13 - Jak sprawdzić linki konkurencji? 14:12 - Jak zrzec się linków o niskiej jakości? 15:03 - Podsumowanie 🚀 Agencja SEO-WWW.PL: https://seopdcstl.ink/3v5lyk9 🔗 Sklep SEO: https://seopdcstl.ink/3On8ihu 🖥 Autorski kurs SEO: https://seopdcstl.ink/3aZnlAl 📚 Autorskie książki o SEO: https://seopdcstl.ink/3PFaIJx ✉️ Kontakt ze mną: https://seopdcstl.ink/3v2uXJs Obserwuj moją agencję w social media: ➡️ Facebook: https://seopdcstl.ink/3ctrRYu ➡️ Instagram: https://seopdcstl.ink/3PJgwBG ➡️ LinkedIn: https://seopdcstl.ink/3aQO41Y Posłuchaj wszystkich odcinków w formie podcastu: 🎵 Spotify: https://seopdcstl.ink/3PuioPi 🎵 Apple Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B9V5G9 🎵 Google Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B769nq #pozycjonowanie #seo #google read more read less

about 1 year ago #linkbuilding, #linki, #marketing, #pozycjonowanie, #seo