00:00
30:10
Котигорошко — казка про великого, безстрашного силача з булавою. Герой повинен перемогти дракона, щоб врятувати свою сестру та братів. Окрім боротьби з драконом, чекають також на Котигорошко далекі подорожі по всьому світу, повні небезпечних пригод. Котигорошко гоноровий та має велике серце. Прикро, що йому частенько доводиться стикатися зі зрадою і поганими намірами людей. На щастя, Котигорошко не тільки дуже сильний, але й спритний, що і допомогло йому справитися з хуліганами, яких він спіткав.

❗️У казці є елементи насильства, які можуть не підходити для дітей молодшого віку.

Це наша остання українська народна казка в нині реалізованому проекті. Сподіваємося, вони вам сподобалися і дали можливість не тільки пригадати вже відомі вам казки, але й познайомитися ближче з польською мовою. Цілком ймовірно, через деякий час, ми запишемо для Вас ще більше українських казок.

В рамках реалізації нашого нового проекту ми підготували 5 українських народних казок у двох мовних версіях – українській та польській. Протягом наступних кількох тижнів, щочетверга, ми будемо публікувати обидві версії казки одночасно.
Створили ми цей проект, з думкою про українських дітей. Для нас важливо, щоб діти, які приїхали до Польщі внаслідок війни в Україні, змогли відчути тепло рідної домівки у вигляді відомих і улюблених казок. Окрім того, ми хочемо, щоб ці аудіоказки не тільки дали можливість українським дітям приємно провести час, а й водночас ближче познайомитися з польською мовою.
Для польських дітей це буде чудова можливість пізнати українську культуру, героїв та історії, відомі їхнім українським колегам і коліжанкам. Сподіваємось, що завдяки цим аудіоказкам польські та українські діти матимуть ще одну цікаву тему для розмови та ще більше приводів для спільного проведення часу.

Проект "(У)країна казок - українські народні казки в аудіоверсії", зреалізовано завдяки фінансовій підтримці з бюджету місцевої влади Лодзького Воєводства в рамках обласного проекту Сили надЛодські.

~
Witamy w krainie Soundsitive Kids! Cieszymy się bardzo, że tu jesteś 🤗😃 Rozsiądź się wygodnie, zrób sobie herbatę i z dzieckiem na kolanach wspólnie wyruszcie w niesamowitą przygodę 🤩👨‍👩‍👧‍👦
🌍🌈 FB, INSTA, kolorowanki i nie tylko - https://linktr.ee/Soundsitive_Kids
Котигорошко — казка про великого, безстрашного силача з булавою. Герой повинен перемогти дракона, щоб врятувати свою сестру та братів. Окрім боротьби з драконом, чекають також на Котигорошко далекі подорожі по всьому світу, повні небезпечних пригод. Котигорошко гоноровий та має велике серце. Прикро, що йому частенько доводиться стикатися зі зрадою і поганими намірами людей. На щастя, Котигорошко не тільки дуже сильний, але й спритний, що і допомогло йому справитися з хуліганами, яких він спіткав. ❗️У казці є елементи насильства, які можуть не підходити для дітей молодшого віку. Це наша остання українська народна казка в нині реалізованому проекті. Сподіваємося, вони вам сподобалися і дали можливість не тільки пригадати вже відомі вам казки, але й познайомитися ближче з польською мовою. Цілком ймовірно, через деякий час, ми запишемо для Вас ще більше українських казок. В рамках реалізації нашого нового проекту ми підготували 5 українських народних казок у двох мовних версіях – українській та польській. Протягом наступних кількох тижнів, щочетверга, ми будемо публікувати обидві версії казки одночасно. Створили ми цей проект, з думкою про українських дітей. Для нас важливо, щоб діти, які приїхали до Польщі внаслідок війни в Україні, змогли відчути тепло рідної домівки у вигляді відомих і улюблених казок. Окрім того, ми хочемо, щоб ці аудіоказки не тільки дали можливість українським дітям приємно провести час, а й водночас ближче познайомитися з польською мовою. Для польських дітей це буде чудова можливість пізнати українську культуру, героїв та історії, відомі їхнім українським колегам і коліжанкам. Сподіваємось, що завдяки цим аудіоказкам польські та українські діти матимуть ще одну цікаву тему для розмови та ще більше приводів для спільного проведення часу. Проект "(У)країна казок - українські народні казки в аудіоверсії", зреалізовано завдяки фінансовій підтримці з бюджету місцевої влади Лодзького Воєводства в рамках обласного проекту Сили надЛодські. ~ Witamy w krainie Soundsitive Kids! Cieszymy się bardzo, że tu jesteś 🤗😃 Rozsiądź się wygodnie, zrób sobie herbatę i z dzieckiem na kolanach wspólnie wyruszcie w niesamowitą przygodę 🤩👨‍👩‍👧‍👦 🌍🌈 FB, INSTA, kolorowanki i nie tylko - https://linktr.ee/Soundsitive_Kids read more read less

about 1 year ago #audiobook, #bajka, #bajki, #baśnie, #baśń, #dla, #dzieci, #kids, #kotygoroszko, #koza, #słuchowiska, #słuchowisko, #ukraina, #ukraińskie, #для, #дітей, #казка, #котигорошко