00:00
18:19
Karmienie piersią - rozmowa z Magdaleną Szaraniec, certyfikowaną doulą i promotorką karmienia piersią. Zapraszam do wysłuchania odcinka, w którym promotorka karmienia piersią opowie wam, na czym polega jej praca.

Dlaczego naturalne karmienie potrafi stwarzać takie problemy? Bo to wcale nie taka prosta sprawa. Jeśli chcesz się przyglądnąć szerzej temu zagadnieniu, zapraszam do zapoznania się z projektem Mleczne wsparcie. Szczegóły na stronie: https://www.fundacjapolekont.pl/mleczne-historie.
Karmienie piersią - rozmowa z Magdaleną Szaraniec, certyfikowaną doulą i promotorką karmienia piersią. Zapraszam do wysłuchania odcinka, w którym promotorka karmienia piersią opowie wam, na czym polega jej praca. Dlaczego naturalne karmienie potrafi stwarzać takie problemy? Bo to wcale nie taka prosta sprawa. Jeśli chcesz się przyglądnąć szerzej temu zagadnieniu, zapraszam do zapoznania się z projektem Mleczne wsparcie. Szczegóły na stronie: https://www.fundacjapolekont.pl/mleczne-historie. read more read less

2 years ago #karmieniepiersią, #laktacja, #mlecznewsparcie, #promotorkarmieniapiersia