00:00
12:33
http://seo-podcast.pl
Prowadzący: Paweł Cengiel

Kampania SEO (pozycjonowanie) czy kampania SEM (Google Ads)? Którą usługę wybrać?

Ten odcinek poświęcimy na dokładną analizę prowadzenia dwóch różnych kampanii - SEO (pozycjonowanie) i SEM (reklama w wyszukiwarce Google). Opowiem Ci o różnicach pomiędzy pozycjonowaniem a reklamą w Google, a także o zaletach i wadach tych kampanii.
Przeanalizujemy najważniejsze czynniki, które wpływają na koszty prowadzenia obydwu usług, a także porozmawiamy o możliwościach i efektach obydwu rodzajów promocji własnego serwisu internetowego.
Zastanowimy się również nad tym, które czynności będziemy mogli wykonać na własną rękę, a które z nich będziemy musieli outsourcingować, czyli zlecać zewnętrznej agencji.

W tym filmie odpowiem na pytania:
➡️ Na czym polega kampania SEO i jakie możliwości oferuje?
➡️ Czym jest kampania SEM i jakie efekty można dzięki niej osiągnąć?
➡️ Czy wybrać jedną z tych usług, czy może warto realizować obie?

Spis treści:
00:00 - Wstęp
01:23 - Wady i zalety kampanii SEO
05:03 - Wady i zalety kampanii SEM
10:17 - Podsumowanie

🚀 Agencja SEO-WWW.PL: https://seopdcstl.ink/3cqPjFB
🔗 Sklep SEO: https://seopdcstl.ink/3yXcUp5
🖥 Autorski kurs SEO: https://seopdcstl.ink/3PrHKgG
📚 Autorskie książki o SEO: https://seopdcstl.ink/3PFaIJx
✉️ Kontakt ze mną: https://seopdcstl.ink/3ziPoEq

Obserwuj moją agencję w social media:
➡️ Facebook: https://seopdcstl.ink/3ctrRYu
➡️ Instagram: https://seopdcstl.ink/3PJgwBG
➡️ LinkedIn: https://seopdcstl.ink/3aQO41Y

Posłuchaj wszystkich odcinków w formie podcastu:
🎵 Spotify: https://seopdcstl.ink/3PuioPi
🎵 Apple Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B9V5G9
🎵 Google Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B769nq

#pozycjonowanie #seo #sem #google #googleads
http://seo-podcast.pl Prowadzący: Paweł Cengiel Kampania SEO (pozycjonowanie) czy kampania SEM (Google Ads)? Którą usługę wybrać? Ten odcinek poświęcimy na dokładną analizę prowadzenia dwóch różnych kampanii - SEO (pozycjonowanie) i SEM (reklama w wyszukiwarce Google). Opowiem Ci o różnicach pomiędzy pozycjonowaniem a reklamą w Google, a także o zaletach i wadach tych kampanii. Przeanalizujemy najważniejsze czynniki, które wpływają na koszty prowadzenia obydwu usług, a także porozmawiamy o możliwościach i efektach obydwu rodzajów promocji własnego serwisu internetowego. Zastanowimy się również nad tym, które czynności będziemy mogli wykonać na własną rękę, a które z nich będziemy musieli outsourcingować, czyli zlecać zewnętrznej agencji. W tym filmie odpowiem na pytania: ➡️ Na czym polega kampania SEO i jakie możliwości oferuje? ➡️ Czym jest kampania SEM i jakie efekty można dzięki niej osiągnąć? ➡️ Czy wybrać jedną z tych usług, czy może warto realizować obie? Spis treści: 00:00 - Wstęp 01:23 - Wady i zalety kampanii SEO 05:03 - Wady i zalety kampanii SEM 10:17 - Podsumowanie 🚀 Agencja SEO-WWW.PL: https://seopdcstl.ink/3cqPjFB 🔗 Sklep SEO: https://seopdcstl.ink/3yXcUp5 🖥 Autorski kurs SEO: https://seopdcstl.ink/3PrHKgG 📚 Autorskie książki o SEO: https://seopdcstl.ink/3PFaIJx ✉️ Kontakt ze mną: https://seopdcstl.ink/3ziPoEq Obserwuj moją agencję w social media: ➡️ Facebook: https://seopdcstl.ink/3ctrRYu ➡️ Instagram: https://seopdcstl.ink/3PJgwBG ➡️ LinkedIn: https://seopdcstl.ink/3aQO41Y Posłuchaj wszystkich odcinków w formie podcastu: 🎵 Spotify: https://seopdcstl.ink/3PuioPi 🎵 Apple Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B9V5G9 🎵 Google Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B769nq #pozycjonowanie #seo #sem #google #googleads read more read less

about 1 year ago #cengiel, #ecommerce, #google, #googleads, #marketing, #podcast, #pozycjonowanie, #sem, #seo